Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

BATSO’dan ‘Spor Dostluk ve Kardeşlikle Güzel’ projesi

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) tarafından ’Spor Dostluk ve Kardeşlikle Güzel’ projesi düzenlendi..

BATSO’dan ‘Spor Dostluk ve Kardeşlikle Güzel’ projesi
BATSO’dan ‘Spor Dostluk ve Kardeşlikle Güzel’ projesi
Advert

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) tarafından ’Spor Dostluk ve Kardeşlikle Güzel’ projesi düzenlendi.
BATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bayram Demirhan, Meclis Başkan Vekili Arif Dinçer ve Abit Taymur’un da katılımıyla proje kapsamında, Batman Ahmedi Hani Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Batman Cemrem Eğitim Kursu ve Rehabilitasyon Merkezi işbirliği ile Hafif Zihinsel Engelli Gençlerle kardeşlik ve dostluklarını pekiştirmek, hafif zihinsel engelli gençlerden gönüllü öğrencilerle hayatlarında var olan gerilimleri sporla atmak, mutlu ve eğlenceli anlar yaşamak için dostluk maçı gerçekleştirdi. Batman’da yapılan tüm spor dallarında desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve sporun ve sporcuların yanında olan BATSO, bu projeye de katkıda bulundu. BATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bayram Demirhan, "Bu tür aktiviteler engellilere farkındalık oluşturmaktadır. Aynı zamanda hem engelli kardeşlerimiz hem de öğrencilerimiz günlük hayatlarında yaşadıkları stresi atmalarında fırsat doğuruyor. Spor, sadece mücadele ve rekabetten ibaret değildir. Aynı zamanda taraflar arası ilişkileri pekiştirme, hoşgörü, paylaşım, dostluk ve kardeşlik gibi değerlerinde olduğu bir etkinliktir. Bu birlikteliği sağlayan Ahmedi Hani Anadolu İmam Hatip Lisesi idarecileri, Batman Cemrem Eğitim Kursu ve Rehabilitasyon Merkezi idarecileri ve projede görev alan diğer arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu gibi etkinliklerin ilimizde daha fazla gerçekleşmesi için her türlü çalışmayı destekleriz” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım