Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Batman Belediyesi dolandırıcılara karşı uyardı

Batman Belediye Başkan Vekili ve belediye başkan yardımcılarının adını kullanarak yardım talebinde bulunarak para toplayan kişi ya da kişilere karşı Batman Belediyesi uyarıda bulundu..

Batman Belediyesi dolandırıcılara karşı uyardı
Batman Belediyesi dolandırıcılara karşı uyardı
Advert

Batman Belediye Başkan Vekili ve belediye başkan yardımcılarının adını kullanarak yardım talebinde bulunarak para toplayan kişi ya da kişilere karşı Batman Belediyesi uyarıda bulundu.
Konu ile ilgili olarak Batman Belediyesi’nden yapılan açıklamada, bu tür kişi veya kişilere itimat edilmemesi gerektiği belirtildi. Açıklamada, "İlimizden veya başka illerden art niyetli kişilerin ‘Kendilerini Belediyemiz, belediye başkan vekilimiz veya belediye başkan yardımcılarının adını kullanıp yardım talebinde bulunduğuna dair duyumlar alınmıştır. Belediyemiz ve bağlı herhangi bir müdürlüğümüzün, herhangi bir kurumdan veya kuruluştan, esnafımızdan, vatandaşlarımızdan herhangi bir amaçla para yardımı toplama gibi bir yöntemi bulunmamaktadır. Belediye veya Batman Belediye Başkanlığı’nda bulunan idarecilerimizin adını kullanarak yardım toplamaya çalışan dolandırıcılara hiçbir şekilde itibar edilmemesini, bu gibi durumlarla karşılaşan vatandaşlarımızın belediyemize ulaşmasını rica ediyoruz" denildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım