Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

5 kavşağa sinyalizasyon sistemi kuruldu

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, trafik akışını düzenlemek ve yaya geçişlerini kolaylaştırmak için kentin yeni açılan kavşaklarında sinyalizasyon sistemi kurdu..

5 kavşağa sinyalizasyon sistemi kuruldu
5 kavşağa sinyalizasyon sistemi kuruldu
Advert

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, trafik akışını düzenlemek ve yaya geçişlerini kolaylaştırmak için kentin yeni açılan kavşaklarında sinyalizasyon sistemi kurdu.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, trafik akışının yoğun olduğu kavşaklarda hem olası kazaların önüne geçmek hem de yayaların güvenliğini sağlamak için 5 farklı kavşakta başlattığı sinyalizasyon sistemi çalışmasını tamamladı. Bağlar ilçesinde bulunan Fenni Muayene İstasyonu, Kamışlı Bulvarı, Nevruz Park, Havaalanı ve Göletli Park kavşaklarına yerleştirilen sinyalizasyon sistemi, akılı kavşak sistemine uyumlu olacak ve tek merkezden kontrol edilecek.
Sinyalizasyon sistemi ile trafik akışı düzenlenecek. Araç ve yayaların kavşaklarda güvenli bir şekilde geçmeleri sağlanacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de çatı yangını
Bingöl’de çatı yangını
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi