Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Halit Eruğrul Sason’da öğretmenlere konferans verdi

Yazar Halit Ertuğrul, Batman’ın Sason ilçesinde öğretmen ve öğrencilere başarı ve motivasyon konulu konferans verdi..

Halit Eruğrul Sason’da öğretmenlere konferans verdi
Halit Eruğrul Sason’da öğretmenlere konferans verdi
Advert

Yazar Halit Ertuğrul, Batman’ın Sason ilçesinde öğretmen ve öğrencilere başarı ve motivasyon konulu konferans verdi.
Sason Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sason Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin daveti ile Sason’a gelen yazar Halit Ertuğrul, Yunus Emre Konferans Salonunda öğretmen ve öğrencilere konferans verdi. Konferansta sık sık kendi hayatından ve geçmişte karşılaştığı olaylardan örnek veren yazar Halit Ertuğrul, başarıya giden yolun inanmaktan geçtiğini belirtti. Yazar Ertuğrul, “Birçok zaman başaramaz diye karşımıza çıkan birçok öğrencinin büyük başarılar yakaladığını görebiliyoruz. Eğitim hayatımızda ön yargılara yer vermemeliyiz. Benim çocukluğum yokluk içinde geçti. Okuyabilmek için 3. yıl ayakkabı boyacılığı yaptım, ama pes etmedim ve şimdi hayal ettiğim yerdeyim. Hiçbir çocuk başarısız değildir. Başarısız öğretmen ve başarısız anne baba vardır. Çocukları cesaretlendirmeli ve pes etmelerine imkan vermemeliyiz. Başarılı olursanız ömür boyu çare olursunuz, ama başarısız olursanız ömür boyu çare ararsınız. Bugün bir miladımız, başlangıcımız, niyetimiz ve yol haritamız olmalıdır" şeklinde konuştu.
Yaklaşık 100 öğretmen ve çok sayda öğrencinin katıldığı konferansın sonunda Sason Eğitim, Küldür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Özmen tarafından Yazar Ertuğrul’a Sason manzaralı tablo hediye edildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari kırsalında silah ve patlayıcı bulundu
Hakkari kırsalında silah ve patlayıcı bulundu
Hakkari’de 2 köy ile 6 mezra yolu ulaşıma kapandı
Hakkari’de 2 köy ile 6 mezra yolu ulaşıma kapandı
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi