Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Vali Aktaş, muhtarlarla bir araya geldi

Şırnak Valisi Mehmet Aktaş, merkez ve merkeze bağlı köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda Vali Mehmet Aktaş’a Belediye Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Selçuk Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy ve kurum müdürleri de eşlik etti..

Vali Aktaş, muhtarlarla bir araya geldi
Vali Aktaş, muhtarlarla bir araya geldi
Advert

Şırnak Valisi Mehmet Aktaş, merkez ve merkeze bağlı köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda Vali Mehmet Aktaş’a Belediye Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Selçuk Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy ve kurum müdürleri de eşlik etti.
İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Vali Aktaş konuşmasının ardından muhtarların görüş ve önerilerini dinledi. Genel olarak Şırnak’ta gelinen durum ve yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapan Vali Aktaş Şırnak’ta eğitim, sağlık, alt yapı hizmeti ve yol çalışmaları da dahil birçok noktada ilerleme kaydedildiğini, önümüzdeki aylarda bu sorunların tamamen ortadan kalkacağını ve bu hususta tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın büyük bir özveriyle çalıştığını belirtti. Aktaş, "Merkezde ve köylerde de yoğun bir çalışma gerçekleştiriliyor. Bu noktada da ilgili tüm kurumlar üzerine düşen her şeyi yapıyor. Bizler sizlere hizmet etmek için varız. Kamu hizmetini en sağlıklı şekilde almanız için kapımız sizlere sonuna kadar açıktır. Cumhurbaşkanımızın ortaya koymuş olduğu iradeyle devletimiz ve hükümetimiz, ilimizin yeniden kalkınması için bütün imkanlarını seferber etmiş durumdadır. Bizlere düşen görev de bu hizmetleri hızlı bir şekilde yerine getirmektir. Ayrıca devletimizin tüm hizmet ve yatırımlarına sahip çıkmak hepimizin en önemli görevleri arasındadır. Tabi bunların yanında terörle mücadele ve uyuşturucu madde kullanımını engelleme gibi hassas ve önemli konularda devletimizin ilgili kurumlarına yardımcı olmak da vatandaşlık görevlerimiz arasındadır. Bu görevi de benimseyerek yerine getirmemiz gerekiyor. Muhtarlarımıza da halka hizmet açısından büyük bir görev düşüyor. Vatandaşlarımızı kesinlikle ihmal etmememiz gerekiyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hizmet her şeyden önemlidir. Bir sıkıntınız olması durumunda hiç çekinmeden bizlere bildirebilirsiniz. Bu hususta devletimizin tüm imkanlarıyla sizlerin ve halkımızın yanınızdayız” dedi.
Görüş ve önerilerin ardından tüm davetlilere teşekkür eden ve konuşulanların sahada işleve geçilmesini isteyen Vali Aktaş misafirlerini tek tek selamlayarak uğurladı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altın toprak ödülleri sahiplerini buldu
Altın toprak ödülleri sahiplerini buldu
Diyarbakır’ın Lice, Kulp ve Silvan ilçelerindeki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
Diyarbakır’ın Lice, Kulp ve Silvan ilçelerindeki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi