Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Ekinci sivil toplum kuruluşu üyeleriyle bir araya geldi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, STK buluşmaları kapsamında Şanlıurfa MÜSİAD Şubesi üyeleriyle bir araya gelip fikir alışverişinde bulundu..

Ekinci sivil toplum kuruluşu üyeleriyle bir araya geldi
Ekinci sivil toplum kuruluşu üyeleriyle bir araya geldi
Advert

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, STK buluşmaları kapsamında Şanlıurfa MÜSİAD Şubesi üyeleriyle bir araya gelip fikir alışverişinde bulundu.
Ekinci, Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Katılımcı belediyecilik anlayışı çerçevesinde STK temsilcileriyle fikir alışverişinde bulunan Ekinci, son olarak MÜSİAD Şanlıurfa şubesi yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelip, belediyenin yaptığı çalışmalar ve yapacağı projelerle ilgili bilgi verdi. Ekinci, sohbet ortamında geçen ziyarette şube üyelerine, belediyenin faaliyetleri ve devam den projeleriyle ilgili sunum yaptı. Soru-cevap şeklinde devam eden toplantıda, katılımcı belediyecilik anlayışının önemine vurgu yapan Ekinci, şube üyelerinin fikirlerinden de istifade edeceklerini aktardı.
Katılımcı belediyecilik anlayışı için STK’lara verdikleri öneme vurgu yapan Ekinci, “STK’lar bizim için de büyük önem arz ediyor. Bizler için birer çözüm ortağıdır. Sorunun çözümüne katkı sunan kuruluşlar olarak görüyoruz. STK’lar ülke için de şehir için de önemli bir kuruluştur. Hep yakın işbirliği içindeydik. Kent için uğraş içindeydik. Yaşadığınız bölgede bir sorumluluk üstlenmişseniz onu yerine getirmeniz gerekiyor. İnsanların işini kolaylaştırmamız gerekiyor. Kentimizin sahip olduğu potansiyeli hayata geçirmek için çaba sarf etmemiz gerektiğine inanıyoruz. Sahip olduğumuz zenginlikleri hayata geçirmemiz gerekiyor. Bunun için hep birlikte fikir alışverişi içinde bulunarak çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altın toprak ödülleri sahiplerini buldu
Altın toprak ödülleri sahiplerini buldu
Diyarbakır’ın Lice, Kulp ve Silvan ilçelerindeki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
Diyarbakır’ın Lice, Kulp ve Silvan ilçelerindeki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi