Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

DTSO seçimlerine ‘Beyaz Liste’ ile girecekler çalışmalara başladı

Diyarbakır’da 14 Nisan’da yapılacak Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine ‘Diyarbakır Platformu’ adı altında ‘Beyaz Liste’ olarak gireceklerini açıklayan iş adamı Suat Önen, farklı, yan yana ve güçlü olduklarının altını çizerek, bütün renkleri bünyelerinde birleştirmek istediklerini ifade etti..

DTSO seçimlerine ‘Beyaz Liste’ ile girecekler çalışmalara başladı
DTSO seçimlerine ‘Beyaz Liste’ ile girecekler çalışmalara başladı
Advert

Diyarbakır’da 14 Nisan’da yapılacak Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine ‘Diyarbakır Platformu’ adı altında ‘Beyaz Liste’ olarak gireceklerini açıklayan iş adamı Suat Önen, farklı, yan yana ve güçlü olduklarının altını çizerek, bütün renkleri bünyelerinde birleştirmek istediklerini ifade etti.
Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) seçimleri öncesi aday olan grupların çalışmaları devam ediyor. Diyarbakır Platformu da bir basın açıklaması yaparak seçimlerde ‘Beyaz Liste’ ile yarışacaklarını açıkladı. Güneydoğu Gazeteciler Cemiyetinde yapılan basın açıklamasına iş adamı Suat Önen, platform üyeleri ve çok sayıda iş adamı katıldı. Platform adına basın açıklamasını Önen okudu.

“Tüm dinamiklerin açığa çıkması ve birleşmesi için ortak pota oluşturmayı hedefliyoruz”
14 Nisan’da yapılacak olan seçimlere ‘Diyarbakır Platformu’ olarak aday olduklarını belirten Önen, “Diyarbakır Platformuyuz çünkü Diyarbakır’ı sosyo-ekonomik olarak hak ettiği yere taşımak isteyen tüm dinamiklerin açığa çıkması ve birleşmesi için ortak bir pota oluşturmayı hedefliyoruz. Tüm farklılıklarımızı, gelişen ve dönüşen bir Diyarbakır potasında eriterek birleştirmek istiyoruz. Kamplaşmadan, kimseyi ötekileştirmeden, kentin ortak çıkarlarını el üstünde tutarak yan yana duruyoruz. Gücümüzü buradan alıyoruz. Bizi başarıya ulaştıracak yegane denklemle yola çıktık, farklıyız, yan yanayız, güçlüyüz. Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine Beyaz Liste ile giriyoruz. Beyaz’ı seçtik çünkü tüm renkleri bünyemizde birleştirmek istiyoruz. Orjinimize Diyarbakır’ı alıp herkese eşit mesafede duruyoruz. Platformumuzun kapısı, ortak çıkarlarımız etrafında birleşmek isteyen herkese ardına kadar açıktır. Barışın rengi olduğu için beyazı seçtik. Çünkü iş insanlarının, tacirin, esnafın yeri, barış, demokrasi ve istikrarın yanıdır. Kalkınma, sosyal, ekonomik ve kültürel gelişim gibi kavramlar, barışın ve istikrarın eseridir. Hep birlikte kentimize, bölgemize ve ülkemize bu eseri kazandırabiliriz. Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nın 1883 yılından beri sürdürdüğü hizmet yolculuğunda tüm üyelerimiz için ileri bir aşamayı temsil ediyoruz. Odamızı, Diyarbakır’ın kalkınma ve ilerlemesinde pozitif önlem ve politikalarla finansal ve sosyal bir kaldıraç haline getireceğiz” dedi.

“Söz veriyoruz ve gerçekleştireceğiz”
Daha aktif bir oda ve yaşanılabilir bir kent için çalışacaklarını vurgulayan Önen, sözlerine şöyle devam etti:
“Diyarbakır’ın ekonomik, sosyal ve kültürel dönüşüm ve gelişiminde aktif rol alan, dünyanın yüzünü çevirdiği tasarım, yenilik, ar-ge, çevreye duyarlı yüksek teknoloji, katma değeri yüksek ürün ve markalaşmaya dayalı büyüme yoluna Diyarbakır’ı dahil edebilen, kadim kentimizi bir dünya kentine çevirebilecek projeler üretebilen, uzun yılların yara izlerini sarıp mutlulukla yaşanabilen bir kent oluşturabilmede elini taşın altına koyabilen bir Ticaret ve Sanayi Odası istiyoruz, hedefliyoruz, söz veriyoruz ve gerçekleştireceğiz. Bu heyecanı ve enerjiyi biz taşıyoruz”.
Açıklama, tüm üyelerin oda seçimlerini sahiplenmesi ve oy kullanması çağrısıyla sona erdi. Açıklamanın ardından platform üyeleri toplu fotoğraf çektirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülpınar’dan Yeni Zelanda’daki katliama kınama
Gülpınar’dan Yeni Zelanda’daki katliama kınama
Şırnak’ta ezan ve cami saldırısı protestosu
Şırnak’ta ezan ve cami saldırısı protestosu
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bolu evden eve, bolu nakliyat, evden eve bolu, bolu asansörlü nakliyat, bolu şehirlerarası nakliyat İstanbul Bağcılar evden eve, İstanbul Bağcılar nakliyat, evden eve Bağcılar, İstanbul Bağcılar asansörlü nakliyat, Bağcılar şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır web tasarım, diyarbakır toplu sms, diyarbakır marka tescil alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat