Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Minik öğrencilere sportif faaliyetler tanıtıldı

Batman’ın Sason ilçesinde spor salonuna götürülen 50 anaokulu öğrencisine, çalışanlar tarafından sportif faaliyetler hakkında bilgi verildi..

Minik öğrencilere sportif faaliyetler tanıtıldı
Minik öğrencilere sportif faaliyetler tanıtıldı
Advert

Batman’ın Sason ilçesinde spor salonuna götürülen 50 anaokulu öğrencisine, çalışanlar tarafından sportif faaliyetler hakkında bilgi verildi.
İlçe merkezindeki anaokullarında bulunan 50 öğrenciye öğretmenleri eşliğinde sporu sevdirmek ve sportif faaliyetler hakkında bilgilendirmek için spor salonuna getirildiğini belirten İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Eşref Çelik, öğrencilerin soruları karşısında soğuk terler döktüklerini belirtti. Çelik “İlçemizde bulunan bazı anaokullarındaki 50 öğrenci, spor faaliyetleri hakkında bilgilendirilmeleri için öğretmenleri eşliğinde spor salonuna getirildi. Minik öğrencilerimizi spor salonunda çalışan antrenörlerimiz ve diğer personellerimiz karşılayarak salonumuzda bulunan sportif faaliyetlerde kullandığımız araç ve gereçler hakkında bilgi verdi. Minik öğrencilerimizin çok meraklı soruları karşısında soğuk terler döktük. Öğrencilerimize spor dallarını tanıtarak nasıl oynandığı hakkında bilgi verdik. Antrenörlerimiz eşliğinde bazı spor dallarını yapmaya çalıştılar. Spor salonu cıvıl cıvıl çocuk sesleri ile doldu. Bu durum bizleri çok mutlu etti” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım