Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Ekinci mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor..

Ekinci mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor
Ekinci mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor
Advert

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, On İkiler Mahallesinde, mahalle muhtarı Ali Doğan ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi. Mahallede, geçtiğimiz günlerde meydana gelen soba zehirlenmesinden dolayı hayatını kaybeden aile mensuplarının evine de misafir olan Ekinci, ailenin taleplerinin karşılanması için ilgililere talimat verdi. Ailenin yetim çocuklarıyla ilgilenen Ekinci, ailenin iki işsiz çocuğuna özel sektörde iş kapısı açmak adına girişimde bulunup olumlu sonuçlandırması da aile fertlerini mutlu etti. Ekinci, "İnsanlarımızın bizlerden taleplerini imkanlar ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi. Mahalle gezileri hakkında açıklama yapan Ekinci, vatandaşların evlerine konuk olmaya devem edeceklerini belirtti. Ekinci konuşmasının devamında, "Muhtarımız ve ilçe teşkilatımızla birlikte yaptığımız ev ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Hane halkının bizlerden taleplerini imkanlar ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz. Ziyaret ettiğimiz yerlerdeki insanlarımızın dertlerine ortak oluyoruz. Sorunları dinleyip çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. Bizlere iletin taleplerin yerine getirilmesi noktasında da elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İnsanlarımızın içinde olmaya, onların dertlerine ortak olmaya ve bunlara çözüm bulmayı sürdüreceğiz. Eyyübiye Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlamında da çıtayı daha da yükselteceğiz” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Türk bayrakları il ışıldıyor
Hakkari Türk bayrakları il ışıldıyor
Sürüden ayrılan koyunlara kurtlar saldırdı, 40’ı telef oldu
Sürüden ayrılan koyunlara kurtlar saldırdı, 40’ı telef oldu
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi