Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Emniyet Müdürü Onar, personelinin mutluluklarına ortak oldu

Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar, yeni evlenen, doğum yapan ve çocuğunu sünnet ettiren polis memurları ile bekçilere altın hediye etti..

Emniyet Müdürü Onar, personelinin mutluluklarına ortak oldu
Emniyet Müdürü Onar, personelinin mutluluklarına ortak oldu
Advert

Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar, yeni evlenen, doğum yapan ve çocuğunu sünnet ettiren polis memurları ile bekçilere altın hediye etti.
Mardin Emniyet Müdürlüğü Polis Evi’nde, yeni evlenen, doğum yapan ve çocuğunu sünnet ettiren polis memurları ile bekçiler için tören düzenlendi. Törene, Emniyet Müdürü Hasan Onar, Yardımcıları Cihat Mailoğlu, Halil Kısalar, Fatih Sola, Yaşar Mercan, Cihan Karabıçak ve Resul Saygılı ile polisler, bekçiler ve aileleri katıldı. Törende, Emniyet Müdürü Onar, 109 polis ve bekçiye sosyal fondan alınan çeyrek altınları verdi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok’un mesajlarının okunduğu törende konuşan Onar, kentte halkın desteğiyle teröre fırsat vermeyerek, güven ve huzur ortamının sağlandığını belirterek, “Personelimizin bir arada olduğu güzel günlerine ortak olduğumuz bir program. En kötü günümüzün böyle güzel günlerde olduğu gibi olmasını istiyoruz. Yeni doğan çocukları bir ise iki, iki ise üç olsun istiyoruz. Tüm Mardinlilerin yanında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şimdiye kadar halkımızın polisimize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. İlçemizde artık huzur ve güven ortamıyla turizm konuşmanın halkımızın güven içinde yaşamasının mutluluğunu yaşıyoruz. Hem Mardin il emniyet müdürlüğünde ki görevli arkadaşlarıma özverili çalışmalarından dolayı halkımıza da bizlere verdiği destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Tören, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülpınar’dan Yeni Zelanda’daki katliama kınama
Gülpınar’dan Yeni Zelanda’daki katliama kınama
Şırnak’ta ezan ve cami saldırısı protestosu
Şırnak’ta ezan ve cami saldırısı protestosu
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bolu evden eve, bolu nakliyat, evden eve bolu, bolu asansörlü nakliyat, bolu şehirlerarası nakliyat İstanbul Bağcılar evden eve, İstanbul Bağcılar nakliyat, evden eve Bağcılar, İstanbul Bağcılar asansörlü nakliyat, Bağcılar şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır web tasarım, diyarbakır toplu sms, diyarbakır marka tescil alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat