Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Ana arterler gül ve karanfil kokacak

Daha temiz bir kent için 116 ana arterde temizlik çalışmalarını aksatmadan sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yol süpürge araçlarında kullanılmak üzere kokulu dezenfekte maddesi satın alarak caddelerin gül ve karanfil kokmasını sağlayacak..

Ana arterler gül ve karanfil kokacak
Ana arterler gül ve karanfil kokacak
Advert

Daha temiz bir kent için 116 ana arterde temizlik çalışmalarını aksatmadan sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yol süpürge araçlarında kullanılmak üzere kokulu dezenfekte maddesi satın alarak caddelerin gül ve karanfil kokmasını sağlayacak.
Halk sağlığını korumak, daha temiz ve yaşanılır bir kent için çalışmalarını aksatmadan sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, bahar ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte ana arterlerde kullanılmak üzere gül ile karanfil kokulu dezenfekte malzemesi satın aldı. Satın alınan toplam 10 ton gül ve karanfil kokulu dezenfekte maddesi kent temizliğinde ana arterlerde kullanılacak. Gül ve karanfil kokulu dezenfekte maddesi 18 adet süpürge yol araçları tarafından günlük temizlik programı dahilinde kullanılmasıyla ana arterler gül ile karanfil kokacak.
Bağlar ilçesi Kantar Kavşağı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Zabıta Amirliği’nde depolanan gül ve karanfil kokulu dezenfekte maddesi, temizlik çalışmasından önce yol süpürge araçlarına ikmali gerçekleşiyor. Araçlara depolanan dezenfekte maddesi daha sonra ana arterlerin temizliğinde kullanılıyor. Gül ve karanfil kokulu dezenfekteli temizlik çalışmaları bahar ile yaz aylarında günlük rutin şekilde gerçekleştirilecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altın toprak ödülleri sahiplerini buldu
Altın toprak ödülleri sahiplerini buldu
Diyarbakır’ın Lice, Kulp ve Silvan ilçelerindeki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
Diyarbakır’ın Lice, Kulp ve Silvan ilçelerindeki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi