Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Mardin İtfaiyesi güvercin kurtardı

Mardin’de çatı katındaki parmaklıklara takılı kalan güvercini itfaiye ekibi kurtardı..

Mardin İtfaiyesi güvercin kurtardı
Mardin İtfaiyesi güvercin kurtardı
Advert

Mardin’de çatı katındaki parmaklıklara takılı kalan güvercini itfaiye ekibi kurtardı.
Mardin’in Artuklu ilçesi 1. Cadde üzerinde bulunan bir binanın teras katındaki parmaklıklara takılan güvercini gören vatandaşlar itfaiye haber verdi. İtfaiye olay yerine gelerek ayağı takılan güvercini kısa süre içerisinde kurtarırken vatandaşlar itfaiye ekibine teşekkür etti.
Vatandaşlardan Latif Sakız, “Ayağı balkonda ipe takılan bir güvercin gördük. Can havli ile çırpınan güvercine ulaşmak ve onu oradan kurtarmak için epey bir çaba harcadık ama nafile. Bir umut Mardin Büyükşehir Belediyesi itfaiyesini aradım. Akıllara zarar bir süre içerisinde olay mahalline ulaşıp güvercini kurtarmaları için gösterdikleri özen ve ehemmiyet hepimizi çok etkiledi. İtfaiye sadece darda kalan insanlara yardım eder, yangın söndürür bilincini yıkan bu davranışları için itfaiye ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari kırsalında silah ve patlayıcı bulundu
Hakkari kırsalında silah ve patlayıcı bulundu
Hakkari’de 2 köy ile 6 mezra yolu ulaşıma kapandı
Hakkari’de 2 köy ile 6 mezra yolu ulaşıma kapandı
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi