Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

200 vatandaş sinemayla buluştu

Siirt’te tüm yaş gruplarından vatandaşlar sinema etkinliğinde bir araya geldi..

200 vatandaş sinemayla buluştu
200 vatandaş sinemayla buluştu
Advert

Siirt’te tüm yaş gruplarından vatandaşlar sinema etkinliğinde bir araya geldi.
SODES projesi kapsamında “7’den 70’e Tillo Hayat Buluyor” programı çerçevesinde 200 vatandaşı sinema ile buluşturduklarını söyleyen Proje koordinatörü Çağdaş Can Toprak, Sinema etkinliğine katılan vatandaşlarımız arasında sosyal kaynaşma sağlandı. Projeyle, sinema salonlarında ücretsiz film gösterimi yapılarak vatandaşların kültür sanat hayatına katılımı ve sinema kültürünün yaygınlık kazanmasına katkı sağlanması amaçlandığını söyledi. Toprak, “İlk defa sinemayla buluşan bu vatandaşlarımız kendileri için hazırlanan bu özel günü hayatları boyunca hatırlayacaklar. Burada güzel bir atmosferde birlikte olduk. Onlar için unutulmaz bir hatıra. Vatandaşlarımızın yanı sıra öğrencilerimizde milli ve kültürel farkındalık oluşturulurken kültürel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunularak, hayal güçlerini geliştirmelerine imkan sağlanmış olduk. Sinemayla ilgili zihinlerinde inşallah güzel bir sonuç bıraktık” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altın toprak ödülleri sahiplerini buldu
Altın toprak ödülleri sahiplerini buldu
Diyarbakır’ın Lice, Kulp ve Silvan ilçelerindeki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
Diyarbakır’ın Lice, Kulp ve Silvan ilçelerindeki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi