Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Başkan Yazıcı vatandaşlarla bir araya geldi

Diyarbakır’ın Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, halk buluşmaları kapsamında Kalaba ve Topçular mahalleleri sakinleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi..

Başkan Yazıcı vatandaşlarla bir araya geldi
Başkan Yazıcı vatandaşlarla bir araya geldi
Advert

Diyarbakır’ın Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, halk buluşmaları kapsamında Kalaba ve Topçular mahalleleri sakinleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
Ziyaretlerinde konuşan Başkan Yazıcı, “Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımızın sorunlarına kendilerini dinleyerek ve taleplerine kulak vererek yardımcı oluyoruz. Hanililerden ve kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlardan gelen taleplere göre bir yandan yaşanan sorunlar noktasında çözüm üretme gayreti içinde olurken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da yatırım programımız çerçevesinde değerlendirme imkanı buluyoruz. Karar mekanizmasına vatandaşlarımızı da dahil ederek onlar için hizmet üretiyoruz. Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin ve Hani ilçesini birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Her mahalleyi adım adım gezdiğini ve iletişimde tüm sınırları kaldırdıklarını ifade eden Yazıcı, her zaman devletin yatırım ve hizmetlerini halkın talepleri ile birleştirerek vatandaşların yanında olduklarının altını çizdi. Yazıcı, köy gezileri sonrasında çocuklara oyuncak ve hediyeler dağıttıktan sonra ilçeye geri döndü.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altın toprak ödülleri sahiplerini buldu
Altın toprak ödülleri sahiplerini buldu
Diyarbakır’ın Lice, Kulp ve Silvan ilçelerindeki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
Diyarbakır’ın Lice, Kulp ve Silvan ilçelerindeki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi