Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Hastalarını karanfille karşıladı

Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Hakan Çoksüer, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle kliniğine gelen hastaları çiçekle karşıladı..

Hastalarını karanfille karşıladı
Hastalarını karanfille karşıladı
Advert

Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Hakan Çoksüer, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle kliniğine gelen hastaları çiçekle karşıladı.
Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Hakan Çoksüer, kliniğine gelen hastaları karanfille karşıladı. Çoğunluğunu kadınların oluşturduğu hastalarının 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayan Çoksüer, “Kadınlarla sürekli içli dışlı bir insan olarak kadınların hayatımızdaki yerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Kadınların değerinin günden güne daha da çok arttığını görmek sevindirici ve bütün günlerde de bugün olduğu gibi kadının değerinin artması temennisindeyim. Biz, ‘Kadına vuran değil kadına vurulan kişi adamdır’ diyoruz. Yaşamımızda kadın olmazsa hayatın da bir anlamı olmuyor. Doğurganlık olmuyor ya da neslimizi devam ettirmemiz söz konusu olmuyor. Onun için kadınların değeri çok önemli. Bizim onlara gereken değeri en iyi şekilde vermemiz gerekiyor. Annelerimize, kadınlarımıza dört elle sarılmamız gerekiyor” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari’de kısa süreli dolu yağışı
Hakkari’de kısa süreli dolu yağışı
Hakkari’de “Hoş Geldin Bebek” projesi
Hakkari’de “Hoş Geldin Bebek” projesi
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım