Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

DİSKİ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdür Vekili M. Fırat Tutşi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın çalışanlarla kahvaltıda bir araya gelerek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı..

DİSKİ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı
DİSKİ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı
Advert

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdür Vekili M. Fırat Tutşi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın çalışanlarla kahvaltıda bir araya gelerek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdür Vekili M. Fırat Tutşi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kahvaltılı bir toplantıda kadın çalışanlarla bir araya geldi. Kadınların 8 Mart’ını kutlayan Tutşi, kadınlara Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla tarafından gönderilen çiçekleri ve içinde çeşitli hediyelerin bulunduğu bir çantayı kadın çalışanlara takdim etti.
Kahvaltının ardından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün anlam ve önemine dair bir konuşma gerçekleştiren Tutşi, yaşamın kadınlarla mümkün olduğunu söyledi. DİSKİ Genel Müdürlüğü’nün kadın çalışanlarının kentin altyapısı gibi tarihi çalışmalarda büyük katkılar sunduklarını söyleyen Tutşi, “Öncelikle kentimiz için ürettiğiniz emek ve çaba için teşekkür ederim. Sizlerle mesai arkadaşı olmaktan, kentimiz için ürettiğimiz işlerdeki başarılarımıza ortak olmaktan son derece gururluyum” dedi.
Tutşi ve kadın çalışanlar daha sonra pasta kesti. Program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Batman’daki orman yangını kontrol altına alındı
Batman’daki orman yangını kontrol altına alındı
Çocukların kavgasına aileler karıştı: 4 yaralı
Çocukların kavgasına aileler karıştı: 4 yaralı
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat mardin durhanlar turizm diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi