Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

DÜ’de 1’nci Diyarbakır Güzellik Sempozyumu yapıldı

Dicle Üniversitesi (DÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından Türkiye’nin en iyi güzellik uzmanlarının katıldığı 1. Diyarbakır Güzellik Sempozyumu yapıldı..

DÜ’de 1’nci Diyarbakır Güzellik Sempozyumu yapıldı
DÜ’de 1’nci Diyarbakır Güzellik Sempozyumu yapıldı
Advert

Dicle Üniversitesi (DÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından Türkiye’nin en iyi güzellik uzmanlarının katıldığı 1. Diyarbakır Güzellik Sempozyumu yapıldı.
DÜ Kültür ve Kongre Merkezinde geniş bir katılımla yapılan sempozyuma, Diyarbakır Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Cemil Değirmenci, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kılıç, akademisyenler, kuaförler, öğrenciler ve çok sayıda kursiyer katıldı. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan programda Sempozyum Koordinatörü Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Saç ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Başkanı Hilal Koluman açılış konuşması yaptı. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Ahmet Kılıç ise, Türkiye’nin en başarılı ve deneyimli güzellik uzmanlarını ve güzellik bakım cihazlarını üreten firmaların sahiplerini üniversitede ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Sempozyumda, “Güzellik Sektöründe Girişimcilik”, “Medikal Güzellik Konsepti ve Uygulama Teknikleri”, “Yağlı ve Problemli Cilt Bakımlarında Yeni Teknik Bakım Yöntemleri Acneson Tekniği”, “Yeni Nesil Cilt Bakım Teknikleri” ve “Epilasyon Cihazları Hakkında Teknik Bilgiler” konularında sunum yapıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaya yoluna giren motosiklet çocuğa çarptı
Yaya yoluna giren motosiklet çocuğa çarptı
Su kuyusuna düşen eşek kurtarıldı
Su kuyusuna düşen eşek kurtarıldı
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi