Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Biroğlu seçim çalışmalarını sürdürüyor

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) sarı listeden 3. grup kamu ve yapı müteahhitler adayı olan iş adamı Biroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Biroğlu seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor..

Biroğlu seçim çalışmalarını sürdürüyor
Biroğlu seçim çalışmalarını sürdürüyor
Advert

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) sarı listeden 3. grup kamu ve yapı müteahhitler adayı olan iş adamı Biroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Biroğlu seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.
Seçim çalışmaları kapsamında Yol Kar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Uykur ile görüşen Biroğlu, projelerini anlattı. 14 Nisan’da yapılması planlanan DTSO seçimde sarı listeden 3. grup kamu ve yapı müteahhitler adayı iş adamı Mahmut Biroğlu, ziyaretinde Sezai Uykur’a yapmayı planladıkları çalışmalarla ilgili detaylı bilgiler aktardı. Diyarbakır’ın kalkınması ve bölgeye daha çok yatırımın getirilmesi için projelerinin olduğunu ifade eden Biroğlu, kentin isminin terörle değil, hizmetlerle anılmasını sağlayacaklarını söyledi. Biroğlu, DTSO meclisi seçimleri için Uykur’dan destek isteyerek amaçlarının Diyarbakır’ı hak ettiği yere taşımak olduğunu kaydetti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Sezai Uykur ise çalışmalarını yakından takip ettiği Biroğlu’nun güzel hizmetler yapacağına inandığını ve yürekten destekleyeceğini dile getirdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım