Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Ekinci’den Uclg-mewa toplantısına davet

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler, Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (Uclg-Mewa) Sürdürülebilir Turizm ve Yerel Kalkınma Forumu için davette bulundu..

Ekinci’den Uclg-mewa toplantısına davet
Ekinci’den Uclg-mewa toplantısına davet
Advert

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler, Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (Uclg-Mewa) Sürdürülebilir Turizm ve Yerel Kalkınma Forumu için davette bulundu.
Uclg-Mewa Sürdürülebilir Turizm ve Yerel Kalkınma Forumu, Eyyübiye Belediyesinin ev sahipliğinde Şanlıurfa’da gerçekleşecek. 13-14 Mart 2018 tarihinde yapılacak forumda, inanç turizmi, sürdürülebilir turizm, dirençli ekonomi, gastronomi turizmi, jeotermal turizmi, kültür turizmi ve doğa turizmi konularında sunumlar yapılacak. 12 ülkeden 250 katılımcının katılacağı forumla ilgili açıklama yapan Ekinci, tüm vatandaşları foruma davet etti.
Toplantıyla ilgili açıklama yapan Ekinci,” Yarın Eyyübiye Belediyesi olarak önemli bir toplantıya ev sahipliği yapacağız. Bilindiği gibi geçen yıl Uclg-Mewa turizm komitesi başkanlığını Konya Büyükşehir Belediyesinden devralmıştık. Yerel Yönetimler, Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı olarak adlandırdığımız Uclg-Mewa toplantısı kapsamında 12 ülkeden 250’ye yakın katılımcı katılacak. Bu gelen katılımcılar başta ilçemiz turizmine olmak üzere de ilimiz turizmine de büyük katkılar sunacaklar. Ekonomik kalkınma ve turizm için ulusal strateji planları, turizm potansiyeliyle ilgili mevcut zorluklar ve çözüm önerileri, gastronomi turizminin ekonomiye katkısı ve kent turizmi ile akıllı destinasyonlar başlıkları altında oturumlar gerçekleşecek. İnşallah ilimiz ve ilçemiz için önemli bir forum olacak. Ben bu forumumuza tüm paydaşları davet ediyorum“ dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari’de kısa süreli dolu yağışı
Hakkari’de kısa süreli dolu yağışı
Hakkari’de “Hoş Geldin Bebek” projesi
Hakkari’de “Hoş Geldin Bebek” projesi
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım