Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Başkan Arslan’dan engelli bireylere müjde

Hakkari Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Abdi Arslan, artık toplu taşıma araçlarında engelli vatandaşlardan ücret alınmayacağını belirtti..

Başkan Arslan’dan engelli bireylere müjde
Başkan Arslan’dan engelli bireylere müjde
Advert

Hakkari Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Abdi Arslan, artık toplu taşıma araçlarında engelli vatandaşlardan ücret alınmayacağını belirtti.
Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Engelliler Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Hakkari Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Abdi Arslan, merkezin yaptığı çalışmalara değindi. Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 4 Mart 2014 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan ve ayrıca Hakkari Belediye Başkanlığının 11 Eylül 2017 tarih ve 48 No’lu meclis kararına istinaden engelli vatandaşların ücretsiz seyahat kartlarındaki yönetmeliği gereğince şehir içi toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanması konusunu araç sahiplerine tebliğ ettiğini ifade etti. Arslan, toplu taşıma araçlarında engelli vatandaşlardan ücret alınmayacağının müjdesini verdi.
Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Mesut Keskin ise ziyaretten dolayı Arslan’a ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, ücretsiz taşıma uygulamasından dolayı memnun olduklarını dile getirdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Akbıyık, Merga Bütan Kayak Tesislerinde incelemelerde bulundu
Vali Akbıyık, Merga Bütan Kayak Tesislerinde incelemelerde bulundu
Şair - Yazar Babacanoğlu’ndan imza günü
Şair - Yazar Babacanoğlu’ndan imza günü
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi