Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Çermik modern bir görünüme kavuşacak

Diyarbakır’ın Çermik İlçe Devlet Hastanesi önünden ilçe girişine kadar olan yola dökülecek olan sıcak asfalt çalışmaları öncesinde kurum yetkilileriyle toplantı yapan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçeyi modern bir görünüme kavuşturacak projelerin hayata geçirileceğini söyledi..

Çermik modern bir görünüme kavuşacak
Çermik modern bir görünüme kavuşacak
Advert

Diyarbakır’ın Çermik İlçe Devlet Hastanesi önünden ilçe girişine kadar olan yola dökülecek olan sıcak asfalt çalışmaları öncesinde kurum yetkilileriyle toplantı yapan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçeyi modern bir görünüme kavuşturacak projelerin hayata geçirileceğini söyledi.
Belediyedeki makam odasında TEDAŞ, Türk Telekom, DİSKİ, Karayolları 9. Bölge ile Doğal Gaz Yatırım ve İzleme yetkilileriyle bir araya gelen Başkan Şehmus Karamehmetoğlu, Diyarbakır ile Fatih Sultan Mehmed caddesinin asfaltlanması çalışması öncesinde toplantı yaptıklarını belirtti. Karamehmetoğlu, yol asfaltlanmadan önce elektrik direklerinin çekilmesi, DİSKİ’nin çalışmaları, Telekom ve doğal Gaz kazı çalışmalarının tamamlanması ile sıcak asfalt çalışmasının başlayacağını söyledi. 30 yıldan beri yapılamayan hizmetleri yaptıklarını anlatan Karamehmetoğlu, hizmet konusunda Çermik için seferber olduklarını, bir an önce ilçeyi modern bir görünüme kavuşturacaklarını dile getirdi. Her kurumun üzerine düşen görevi bir an önce eksiksiz yapacağını aktaran Karamehmetoğlu, Çermikli vatandaşların hizmet özleminin giderileceğini kaydetti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Batman’da fuhuş operasyonu, 3 kişi yakalandı
Batman’da fuhuş operasyonu, 3 kişi yakalandı
Bingöl’de 2’si tuzaklanmış toplam 340 kilo patlayıcı ele geçirildi
Bingöl’de 2’si tuzaklanmış toplam 340 kilo patlayıcı ele geçirildi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi