Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Altaç’tan ‘Anayasa’ değerlendirmesi

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Diyarbakır Şube Başkanı Aydın Altaç, referandum için başlatılan “Evet” kampanyasına destek verdiğini belirterek, “15 Temmuz’da destan yazan millet kendi anayasasını hak ediyor” dedi..

Altaç’tan ‘Anayasa’ değerlendirmesi
Altaç’tan ‘Anayasa’ değerlendirmesi
Advert

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Diyarbakır Şube Başkanı Aydın Altaç, referandum için başlatılan “Evet” kampanyasına destek verdiğini belirterek, “15 Temmuz’da destan yazan millet kendi anayasasını hak ediyor” dedi.
Sanat ve spor camiası tarafından başlatılan referandumda “Evet” kampanyasına bir destekte ASKON Diyarbakır Şube Başkanı Aydın Altaç’tan geldi. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Altaç, yeni Anayasanın Türkiye’nin kalkınmasına katkı sağlayacağını belirterek, “Yeni Anayasa ülkemizin tüm sıkıntıları giderecektir. Bu ülkede 15 Temmuz sonrası artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Türkiye için atılan her olumlu adımda bir darbeyle karşı karşıya kalındı. Başta uluslararası şer odakları olmak üzere Türkiye’nin gelişmesinin ve kalkınmasının istenmediğini söyledi. Ortadoğu ve dünyanın birçok yerinde ciddi bir kaos yaşanıyor. Türkiye’de bu kaos ortamına çekilmek isteniyor. Kimsenin yapamadığını, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Türkiye başardı. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vizyonu, azmi, iradesi sayesinde Türkiye artık hayatın her alanında dünyada söz sahibi olma gücüne erişiyor. Biz diyoruz ki, Cumhurbaşkanımızla birlikte, yeni bir Türkiye’yi, yeni bir anayasa ile buluşturmuş olacağız. Yeni anayasa için üzerimize düşen sorumluluğu hep birlikte yerine getireceğiz. Yürekten inanıyorum ki başkanlık üzerine kurulu yeni bir Anayasaya bu millet ‘evet’ diyecek ve 100 yıl önce bu milletle mücadele edenlerin aksine millet kendi Anayasasını ilk kez yazacak. Tam bağımsız güçlü Türkiye için, çocuklarımızın geleceği için 2023 için, 2071 için, ben ‘evet’ diyorum. Diyarbakırlıları da ‘evet’ demeye çağırıyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
70 yaşında Kızıltepe’ye transfer oldu
70 yaşında Kızıltepe’ye transfer oldu
″Kefenimizle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındayız″
″Kefenimizle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındayız″
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi