Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

TED Diyarbakır Koleji’nden proje üstüne proje

TED Diyarbakır Koleji, 2018 teklif çağrısı döneminde Avrupa Birliği Erasmus + Programı Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar (KA229) kapsamında, biri koordinatör, ikisi ortaklık olmak üzere 3 proje başvurusunda bulundu. Ayrıca şu anda iki tane e-twining projesi yürütülmekte..

TED Diyarbakır Koleji’nden proje üstüne proje
TED Diyarbakır Koleji’nden proje üstüne proje
Advert

TED Diyarbakır Koleji, 2018 teklif çağrısı döneminde Avrupa Birliği Erasmus + Programı Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar (KA229) kapsamında, biri koordinatör, ikisi ortaklık olmak üzere 3 proje başvurusunda bulundu. Ayrıca şu anda iki tane e-twining projesi yürütülmekte.
TED Diyarbakır İlkokulu olarak “Trivia of Cosmos” adlı bir e-twinning projesi yürütüyoruz. Projenin ortakları Polonya, Türkiye ve Portekiz. Projenin amacı, evren ve uzay hakkında öğrencilerimize bilgi vermek, çeşitli aktivitelerle onların yaratıcılıklarını ve yeteneklerini geliştirmek ve öğrencilerin ufkunu açmak. TED Diyarbakır Koleji Anaokulu ise ’’Heybemde Kitap Var’’ adlı e-twinning projesine ortak olmuş ve Türkiye den 35 ortak okul ile birlikte okul öncesi çocukların gelişimlerini desteklemek amacıyla çalışmalarını yürütmektedir. Projede 48-72 aylık çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmayı, çocukların aileleri ile kaliteli zaman geçirmeyi sağlamayı, Türkçeyi doğru konuşma ve anlamayı sağlamayı amaçlıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çukurca belediyesinden sonbahar temizliği
Çukurca belediyesinden sonbahar temizliği
Hakkari’de 339 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi
Hakkari’de 339 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi