Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Nusaybin’de çocuklar polisler için koştu

Mardin’in Nusaybin ilçesinde 10 Nisan Polis haftası etkinlikleri kapsamında Nusaybinli öğrenciler polisler için sokaklara çıktı. Yaklaşık 500 kişilik öğrenci kafilesi polis haftası kapsamında farklı kategorilerde kilometrelerce koştu..

Nusaybin’de çocuklar polisler için koştu
Nusaybin’de çocuklar polisler için koştu
Advert

Mardin’in Nusaybin ilçesinde 10 Nisan Polis haftası etkinlikleri kapsamında Nusaybinli öğrenciler polisler için sokaklara çıktı. Yaklaşık 500 kişilik öğrenci kafilesi polis haftası kapsamında farklı kategorilerde kilometrelerce koştu.
Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve Nusaybinli polislerin destek verdiği koşuda öğrenciler, polisler ile renkli kareler oluşturdu. Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, koşuya katılan öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti. Öğrenciler polislik mesleği ve silahlar, polis araçları hakkında merak edilen soruları İl Emniyet Müdürü Hasan Onar’a iletti. Polislerin vatandaşları korumak ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz çalıştığını ifade eden Onar, polisin sivil ve masum vatandaşların her zaman yanında olduğunu belirtti. Polisten suçu olmayan kimsenin korkmasına gerek olamadığını anlatan Onar, herkesin vicdanının kendi polisi olduğunu söyledi. Çocuklar Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar ve polis ağabeylerine polis olmak için çalışacaklarını ve polis olacakları sözünü verdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlıkçıların şiddete uğramasına tepki
Sağlıkçıların şiddete uğramasına tepki
Kuzenini yanlışlıkla öldürdü
Kuzenini yanlışlıkla öldürdü
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi