Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Nusaybin’de çocuklar polisler için koştu

Mardin’in Nusaybin ilçesinde 10 Nisan Polis haftası etkinlikleri kapsamında Nusaybinli öğrenciler polisler için sokaklara çıktı. Yaklaşık 500 kişilik öğrenci kafilesi polis haftası kapsamında farklı kategorilerde kilometrelerce koştu..

Nusaybin’de çocuklar polisler için koştu
Nusaybin’de çocuklar polisler için koştu
Advert

Mardin’in Nusaybin ilçesinde 10 Nisan Polis haftası etkinlikleri kapsamında Nusaybinli öğrenciler polisler için sokaklara çıktı. Yaklaşık 500 kişilik öğrenci kafilesi polis haftası kapsamında farklı kategorilerde kilometrelerce koştu.
Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve Nusaybinli polislerin destek verdiği koşuda öğrenciler, polisler ile renkli kareler oluşturdu. Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, koşuya katılan öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti. Öğrenciler polislik mesleği ve silahlar, polis araçları hakkında merak edilen soruları İl Emniyet Müdürü Hasan Onar’a iletti. Polislerin vatandaşları korumak ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz çalıştığını ifade eden Onar, polisin sivil ve masum vatandaşların her zaman yanında olduğunu belirtti. Polisten suçu olmayan kimsenin korkmasına gerek olamadığını anlatan Onar, herkesin vicdanının kendi polisi olduğunu söyledi. Çocuklar Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar ve polis ağabeylerine polis olmak için çalışacaklarını ve polis olacakları sözünü verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katil zanlısı 10 yıl sonra yakalandı
Katil zanlısı 10 yıl sonra yakalandı
Amed Sportif Faaliyetler’in futbolcuları öğrencilerle buluştu
Amed Sportif Faaliyetler’in futbolcuları öğrencilerle buluştu
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası