Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Cizre’de minik öğrencilerden emniyete ziyaret

Şırnak’ın Cizre ilçesinde öğrenciler Polis Haftası kapsamında Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti..

Cizre’de minik öğrencilerden emniyete ziyaret
Cizre’de minik öğrencilerden emniyete ziyaret
Advert

Şırnak’ın Cizre ilçesinde öğrenciler Polis Haftası kapsamında Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
Cizre Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri Polis Haftası kapsamında İlçe Emniyet Müdürü Güngör Yıldız’ı makamında ziyaret ettikten sonra Bayraktepe mevkisinde polislerle birlikte fidan dikip, polis araçlarını yakından görme fırsatını buldu. Minik öğrencileri kapıda karşılan Yıldız, öğrencilerle yakından ilgilenip öğrencilerin merak edip sorduğu soruları tek tek yanıtladı. MOBESE’den okullarını gören öğrenciler hem çok şaşırdı hem de çok sevindi. İlçe Emniyet Müdürü Güngör Yıldız’ın ve emniyet yetkililerinin yakın ilgisini gören minik öğrenciler sevinç içerisinde Polis Haftasını kutladılar. Minik öğrenciler yanlarında getirdikleri hediyeleri Emniyet Müdürü Güngör Yıldız ve diğer emniyet yetkililerine verdiler.
Öğrenciler, daha sonra, Emniyet Müdürlüğünün üst bölgesinde bulunan Bayrak Tepe mevkisinde polis ağabeyleri ile beraber fidan dikip, can suyu verdi. Fidan dikiminden sonra öğrenciler kek ve meyve suyu ikram edildi. Polis araçlarını da yakından inceleyen öğrenciler, TOMA’dan boş alana su sıkmanın keyfini yaşadı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Akbıyık, Merga Bütan Kayak Tesislerinde incelemelerde bulundu
Vali Akbıyık, Merga Bütan Kayak Tesislerinde incelemelerde bulundu
Şair - Yazar Babacanoğlu’ndan imza günü
Şair - Yazar Babacanoğlu’ndan imza günü
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi