Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Diyarbakır Muazzez Sümer Lisesi Türkiye Şampiyonu oldu

Diyarbakır Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atıcılık Takımı, Sakarya’da yapılan Okullararası Gençler Atıcılık Türkiye Finallerini birinci olarak tamamlayarak, Diyarbakır’a bu alanda ilk Türkiye şampiyonluğu kazandırdı..

Diyarbakır Muazzez Sümer Lisesi Türkiye Şampiyonu oldu
Diyarbakır Muazzez Sümer Lisesi Türkiye Şampiyonu oldu
Advert

Diyarbakır Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atıcılık Takımı, Sakarya’da yapılan Okullararası Gençler Atıcılık Türkiye Finallerini birinci olarak tamamlayarak, Diyarbakır’a bu alanda ilk Türkiye şampiyonluğu kazandırdı.
7-8 Nisan tarihleri arasında Sakarya’da gerçekleşen Türkiye Şampiyonasında onlarca okulu geride bırakarak, birincilik kupasını Diyarbakır’a getiren Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atıcılık Takımının elde ettiği başarı büyük bir sevinç oluşturdu.
Antrenör Abdurrahman Akgün nezaretinde Diyarbakır’a Türkiye şampiyonluğu kupası getiren Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atıcılık Takımı için kutlama programı düzenledi.
Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdiresi Ufuk Yakut, atıcılık ekiplerini yürekten kutladığını söyledi. Yakut, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, atıcılık takımlarının Diyarbakır’a tarihi bir başarı yaşattığını belirtti. Yakut, okul olarak sporun her alanında başarılar elde ettiklerini, son olarak bu başarılara atıcılığı da eklediklerini kaydetti.
Yakut, “Öğrencilerimiz bizleri gururlandıran, sevindiren ve hiçbir zaman unutamayacağımız bir şampiyonluk kazandırdılar. Bu nedenle öğrencilerimi yürekten kutluyorum. Özellikle antrenörümüz Abdurrahman Akgün’e çok teşekkür ediyorum. Onun inancı ve desteğiyle Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atıcılık Takımı Türkiye şampiyonu olmuştur” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tayyip amca çaya bekleriz” pankartına kayıtsız kalmadı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tayyip amca çaya bekleriz” pankartına kayıtsız kalmadı
Diyarbakır’da can pazarı
Diyarbakır’da can pazarı
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi