Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Karavil: “40 yıllık işi 4 yılda yapacağız”

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili, Abdülkadir Karavil Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve DOSB Başkan Vekili Abdülkadir Karavil, Türkiye’deki tanınmış sanayicileri Diyarbakır’daki girişimcilerle ortak yapacaklarını belirtti..

Karavil: “40 yıllık işi 4 yılda yapacağız”
Karavil: “40 yıllık işi 4 yılda yapacağız”
Advert

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili, Abdülkadir Karavil Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve DOSB Başkan Vekili Abdülkadir Karavil, Türkiye’deki tanınmış sanayicileri Diyarbakır’daki girişimcilerle ortak yapacaklarını belirtti.
Sarı Listeden DTSO Başkan adayı olan Karavil, yaptığı açıklamada, vatandaşların Diyarbakır’da artık bir değişiklik yapma zamanının geldiğini kaydederek, “Değişiklik yaparak bu kentin kötü kaderini de değiştirelim” dedi.
Tek amaçlarının Diyarbakır’ı ekonomik yönden kalkındırmak olduğunu ifade eden Karavil, yeni istihdam alanlarının açılması için yoğun çaba harcayacaklarını kaydetti. Karavil, ortak yatırımın artırılması ve esnafın bir araya gelerek ortak yatırım yapması gerektiğini anlatarak, Türkiye’nin büyük firmalarıyla iyi ilişkiler içinde olduklarını ve bunları değerlendireceklerini belirterek, “Diyarbakır’a getireceğimiz sanayicileri Diyarbakırlı esnaf ve girişimcilerle ortak yapacağız” diye konuştu.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını kazanmaları ekip halinde yoğun bir çalışma içerisine gireceklerini belirten Karavil, şöyle dedi:
“Ekonomik gelişme, sanayinin gelişmesiyle kendini göstermektedir. Çok çalışan kazanır; Birilerini suçlayarak bir yere varamayız. Birilerini suçlama yerine, yapacağımız işe odaklanmalıyız. Konuya odaklanırsak daha başarılı oluruz. Zamanı iyi değerlendirmek lazım. Zamanı iyi kullanmayan zamanla gider. 4 yılda 40 yıllık iş yapacağız. Kazanmamız halinde 4 yılda 10 kat çalışarak 40 yıllık hizmeti vereceğiz. İyi bir alt yapımız var. Tek amacımız Diyarbakır’ın gelişmesidir.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de Kur’an-ı Kerim ve Ezan okuma ile Hafızlık yarışması
Bingöl’de Kur’an-ı Kerim ve Ezan okuma ile Hafızlık yarışması
Bingöl’de baygınlık geçiren yolcuyu, hastaneye yetiştiren halk otobüsü şoförüne takdir belgesi
Bingöl’de baygınlık geçiren yolcuyu, hastaneye yetiştiren halk otobüsü şoförüne takdir belgesi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi