Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Hakkari’de çevre temizliği

Hakkari Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından temizlik çalışması başlatıldı..

Hakkari’de çevre temizliği
Hakkari’de çevre temizliği
Advert

Hakkari Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından temizlik çalışması başlatıldı.
Bahar mevsimiyle kent genelinde hizmet atağı başlatan Hakkari Belediye Başkanlığı, çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler; Gazi ve Yeni mahallede genel çevre temizliği çalışması başlatması, mahalle sakinlerini sevindirdi. Çevreye rastgele atılan çöpleri büyük bir titizlikle toplayan ekiplere bazı mahalle sakinleri de destek verdi.
Belediye yetkilileri, ilk önce iki mahallede başlatılan çalışmaların tüm mahallelere yayılacağını ifade ederek, vatandaşların rastgele çöp atmaması ve temiz bir Hakkari için bu konuda kendilerine yardımcı olunması çağırısında bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaya yoluna giren motosiklet çocuğa çarptı
Yaya yoluna giren motosiklet çocuğa çarptı
Su kuyusuna düşen eşek kurtarıldı
Su kuyusuna düşen eşek kurtarıldı
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi