Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Mardin’de Onur Ödülleri sahiplerini buldu

Mardin’de geleneksel hale getirilen “Onur Ödülleri” düzenlenen törenle sahiplerini buldu..

Mardin’de Onur Ödülleri sahiplerini buldu
Mardin’de Onur Ödülleri sahiplerini buldu
Advert

Mardin’de geleneksel hale getirilen “Onur Ödülleri” düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Mardin Valiliği, Artuklu Üniversitesi ve Mardin Eğitim Vakfı’nın (MARSEV), kentin tanıtım ve gelişmesine katkıda bulunan kişi ve kuruluşları ödüllendirmek amacıyla verdiği “Mardin Onur Ödülleri” Müze Sanat Galerisi’nde gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Törene, Vali ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Yaman, MARSEV Başkanı Kemal Nehrozoğlu, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ödüle layık görülenler ve vatandaşlar katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan MARSEV Başkanı Kemal Nehrozoğlu, “Burada çeşitli yaş gurupları ve mesleklerde görev yapan çok farklı işler yapan insanlar olarak toplandık. Mardin’e hizmet aşkı, sevdasını ödüllendirmek gerek diye valiliğimizin himayesinde üniversitemiz ile birlikte böyle bir çalışma başlattık. Mardin’e hizmet edenler sadece ödül alanlardan ibaret değil. Mardin’i seven değerli dostlarımız, gönül hepsine birden o ödülü vermek geçiyor. Bunu bir sıraya koymak lazım ama bu sıranın bir öncelik sırası olmadığını kesinlikle belirtilmek istiyorum. Mardin’e değer ve destek veren Mardin’i seven herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Mustafa Yaman ise, kentte yaşanan yoğunluğuna dikkat çekerek, “Baharın başlangıcı ile çok hareketli bir sezonu birlikte geçiyoruz. Geleneksel hale gelen ödüllerin şöyle bir önemi var marifet iltifata tabidir. Şuan yüzde 300 bir artış var. Dostların bizden istediği yatağı bulamıyoruz. Birinci Cadde’de kalabalıktan yürüyemiyoruz. Nitelikli bir misafir almaya başladı şehrimiz. Yatılı gelen çok önemli isimleri de şehrimizde ağılıyoruz. Bu bizi sevindiriyor ve hep gayretler var her sene herkese ödül verme şansımız yok ama her yıl ödüllerimizi veriyoruz. Çok sayıda etkinlik var önümüzdeki günlerde de devam eden etkinliklerimiz var. Hep beraber Mardin için çalışacağız. Çok güzel bir sergi açtık. Mardin’de doğmak önemli ama Mardin’i sevmek daha önemli. Çalışmalarımız devam edecek emeği geçen herkesi kutluyorum. Mardin hep böyle mutlu olsun” diye konuştu.
Konuşmaların ardından ödüller verildi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
5 kişilik Özkan ailesi ölümden döndü
5 kişilik Özkan ailesi ölümden döndü
Batman’da 3 bin 680 paket kaçak sigara ele geçirildi
Batman’da 3 bin 680 paket kaçak sigara ele geçirildi
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bolu evden eve, bolu nakliyat, evden eve bolu, bolu asansörlü nakliyat, bolu şehirlerarası nakliyat İstanbul Bağcılar evden eve, İstanbul Bağcılar nakliyat, evden eve Bağcılar, İstanbul Bağcılar asansörlü nakliyat, Bağcılar şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır web tasarım, diyarbakır toplu sms, diyarbakır marka tescil alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat