Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Hizan’da tiyatro etkinliği

Bitlis’in Hizan Belediyesi tarafından organize edilen ve Tiyatro Park oyuncuları tarafından sahnelenen tiyatro oyunu büyük ilgi gördü..

Hizan’da tiyatro etkinliği
Hizan’da tiyatro etkinliği
Advert

Bitlis’in Hizan Belediyesi tarafından organize edilen ve Tiyatro Park oyuncuları tarafından sahnelenen tiyatro oyunu büyük ilgi gördü.
Hizan Kültür Merkezinde sahnelenen tiyatroya öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Hayvan haklarını konu alan oyunda oynayan Tiyatro Park oyuncularından Melisa Polat, “Ben Tiyatro Park’ın oyuncusuyum. Bunun yanında konservatuarda dördüncü sınıf öğrencisiyim. Tiyatro Park’ın sayesinde oynuyoruz. Oyunumuz hakkında genel bir bilgi verecek olursak, hayvan haklarını temsil ediyoruz. Ormandan kaçırılarak sirklerde oynatılan bir maymun, sahibi tarafından evden atılan bir köpek, petshopta çok farklı insanlara, çok saçma fiyatlara satılan kedi. Bizler hayvanların dili olarak derdimizi anlatmak istedik çocuklara. Kötüyü göstererek onların iyisini anlamalarını istiyoruz” dedi.
‘Hayvan Hakları’ isimli tiyatro oyunu, ‘bütün canlılar kardeştir’ sloganıyla son buldu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil ineğe çarptı: 1 yaralı
Otomobil ineğe çarptı: 1 yaralı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine hazırlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine hazırlar
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi