Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Kızılay’dan ‘Sevgi Bohçası’

Siirt’te ihtiyaç sahibi ailelere yönelik “Sevgi Bohçası Projesi” Türk Kızılay Şubesi ve Siirt Devlet hastanesi yetkililerinin imzaladığı protokolle hayata geçiyor..

Kızılay’dan ‘Sevgi Bohçası’
Kızılay’dan ‘Sevgi Bohçası’
Advert

Siirt’te ihtiyaç sahibi ailelere yönelik “Sevgi Bohçası Projesi” Türk Kızılay Şubesi ve Siirt Devlet hastanesi yetkililerinin imzaladığı protokolle hayata geçiyor.
Kızılay Siirt Şube Başkanlığı, ihtiyaç sahibi yeni doğan bebeklere ve annelerine Sevgi Bohçası Projesi’yle yardım eli uzattı. Burada yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları olan temel hijyen, giyim eşyası malzemeleri içeren Sevgi Bohçası yardım paketinin verilmesinin protokolü Siirt Kızılay Şube Başkanı Yener Tanık ve Siirt Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Şeyda Kayhan arasında imzalandı.
Sevgi Bohçası Projesi’nin genel amacı ile ilgili kısa bir bilgi veren Kızılay Şube Başkanı Yener Tanık, il ve ilçelerde bulunan hastanelerde doğum ünitelerinde bebek sahibi olan ve maddi imkânsızlık içerisindeki ailelerin bebek beslenme ve bakımına yönelik temel aynı ihtiyaçlarını karşılamak olduğu söyledi. Tanık, “Kızılay iyilik koşusunda kaynak oluşturmayı hedeflediğimiz projelerden biri Sevgi Bohçası. Bu proje kapsamında doğum sonrasında anne ve bebek için gerekli en temel ihtiyaçlar karşılanıyor. Yapılan protokolle devlet hastanesinde doğum yapan anne ve bebeğin temel ihtiyaçları, bebeğin doğmasıyla birlikte karşılanarak, ihtiyaç durumunda olan anne, bir nebze rahatlamış olacak” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de okullardaki tadilat ve boya işlerini yükümlüler yapıyor
Mardin’de okullardaki tadilat ve boya işlerini yükümlüler yapıyor
Siirt’te yer altı çöp konteynerleri onarılarak bakımları yapılıyor
Siirt’te yer altı çöp konteynerleri onarılarak bakımları yapılıyor
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi