Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Kızılay’dan ‘Sevgi Bohçası’

Siirt’te ihtiyaç sahibi ailelere yönelik “Sevgi Bohçası Projesi” Türk Kızılay Şubesi ve Siirt Devlet hastanesi yetkililerinin imzaladığı protokolle hayata geçiyor..

Kızılay’dan ‘Sevgi Bohçası’
Kızılay’dan ‘Sevgi Bohçası’
Advert

Siirt’te ihtiyaç sahibi ailelere yönelik “Sevgi Bohçası Projesi” Türk Kızılay Şubesi ve Siirt Devlet hastanesi yetkililerinin imzaladığı protokolle hayata geçiyor.
Kızılay Siirt Şube Başkanlığı, ihtiyaç sahibi yeni doğan bebeklere ve annelerine Sevgi Bohçası Projesi’yle yardım eli uzattı. Burada yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları olan temel hijyen, giyim eşyası malzemeleri içeren Sevgi Bohçası yardım paketinin verilmesinin protokolü Siirt Kızılay Şube Başkanı Yener Tanık ve Siirt Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Şeyda Kayhan arasında imzalandı.
Sevgi Bohçası Projesi’nin genel amacı ile ilgili kısa bir bilgi veren Kızılay Şube Başkanı Yener Tanık, il ve ilçelerde bulunan hastanelerde doğum ünitelerinde bebek sahibi olan ve maddi imkânsızlık içerisindeki ailelerin bebek beslenme ve bakımına yönelik temel aynı ihtiyaçlarını karşılamak olduğu söyledi. Tanık, “Kızılay iyilik koşusunda kaynak oluşturmayı hedeflediğimiz projelerden biri Sevgi Bohçası. Bu proje kapsamında doğum sonrasında anne ve bebek için gerekli en temel ihtiyaçlar karşılanıyor. Yapılan protokolle devlet hastanesinde doğum yapan anne ve bebeğin temel ihtiyaçları, bebeğin doğmasıyla birlikte karşılanarak, ihtiyaç durumunda olan anne, bir nebze rahatlamış olacak” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Batman’daki orman yangını kontrol altına alındı
Batman’daki orman yangını kontrol altına alındı
Çocukların kavgasına aileler karıştı: 4 yaralı
Çocukların kavgasına aileler karıştı: 4 yaralı
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat mardin durhanlar turizm diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi