Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Balveren’de park projesi başladı

Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu, Balveren beldesini ziyaret ederek beldeye yapılacak olan park projesinin startını verdi..

Balveren’de park projesi başladı
Balveren’de park projesi başladı
Advert

Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu, Balveren beldesini ziyaret ederek beldeye yapılacak olan park projesinin startını verdi.
Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu, Balveren beldesini ziyaret ederek, beldeye yapılacak olan 1 milyon 100 bin TL bedelli park projesine start verdi. Parkın yapılacağı alanda incelemelerde bulunan Başkan Bedirhanoğlu, dev projenin çalışmalarına ilişkin yetkililerden bilgi alarak, çalışmaların süratle tamamlanması talimatını verdi. İncelemelerini tamamlayan Başkan Bedirhanoğlu, daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi. Balveren ziyaretinde esnafla bir araya gelen Başkan Bedirhanoğlu, ziyaret sırasında vatandaşların çay davetini geri çevirmeyerek, bir süre vatandaşlarla birlikte oturup, talep ve önerilerini dinledi. Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, Başkan Bedirhanoğlu, arta kalan vakitlerini değerlendirmek üzere kafede toplanan gençlerle bir araya gelerek, ıstakayı eline alıp, bir süre bilardo oyunlarına eşlik etti.
Burada gençlerin talep ve önerilerini alan Başkan Bedirhanoğlu, gençlerin daha huzurlu ve güvenli bir ortamda hayatlarını sürdürmeleri için devlet olarak büyük gayretler sarf ettiklerini ifade ederek, başta gençler olmak üzere, kapılarının tüm vatandaşlar için yedi yirmi dört açık olduğunu vurgulayarak, vatandaşların hak ettikleri hizmetlerle buluşturmak için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Batman’da fuhuş operasyonu, 3 kişi yakalandı
Batman’da fuhuş operasyonu, 3 kişi yakalandı
Bingöl’de 2’si tuzaklanmış toplam 340 kilo patlayıcı ele geçirildi
Bingöl’de 2’si tuzaklanmış toplam 340 kilo patlayıcı ele geçirildi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi