Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Diyarbakır’da kapıya kadar tatlı hizmeti başladı

Diyarbakır’da artık evlere kadar tatlı hizmeti verilmeye başlandı. En iyi sanal girişimlerden biri olmaya aday ve sektöre yeni bir heyecan kazandıracak tatlıkurye.com, çağrı merkezi üzerinden gelen sipariş üzerine istenilen adrese tatlı teslimi yapıyor..

Diyarbakır’da kapıya kadar tatlı hizmeti başladı
Diyarbakır’da kapıya kadar tatlı hizmeti başladı
Advert

Diyarbakır’da artık evlere kadar tatlı hizmeti verilmeye başlandı. En iyi sanal girişimlerden biri olmaya aday ve sektöre yeni bir heyecan kazandıracak tatlıkurye.com, çağrı merkezi üzerinden gelen sipariş üzerine istenilen adrese tatlı teslimi yapıyor.
Yeni hizmet vermeye başlayan tatlikurye.com Diyarbakır’ın önde gelen tatlı firmaları ile anlaşarak planlı ve sistemli bir şekilde yönetilen çağrı merkezi üzerinden sipariş alıp hiçbir hizmet bedeli olmadan tatlı firmasındaki fiyatı ile verilen siparişleri kapıya kadar götürüyor. Tüm tatlılar, pasta, waffle ve macaron siparişlerini kabul eden tatlıkurye.com şubeleşmeyi ve kısa sürede Türkiye çapında büyümeyi hedefliyor. Tatlıkurye.com kurucusu ve CEO’su Nasip Osmanoğlu, yaklaşık 20 yıldır ticaretle uğraştığını iletişim sektöründe uzun yıllar hizmet verdiğini söyledi. Osmanoğlu, gelişen teknolojinin sanal ortam kullanımının artması, hayatı kolaylaştıran sistemin ilerlemesi ile birlikte tüketim mallarının da sanal ortamdan sipariş verilmesinin tercih edildiğini; uzun yıllar bu durumu gözlemlediğini ve yaklaşık 2 yıl süren bir arge çalışmasının ardından hizmet sektöründe farklı bir heyecan kazandırmaya karar verdiğini belirtti. 25 kişilik bir ekip ile yola çıktıklarını, profesyonel çağrı merkezi kurduklarını ve Diyarbakır’ın en ünlü tatlı firmaları ile anlaştıklarını söyleyen Osmanoğlu ilerleyen dönemlerde aynı hizmeti ilçelerde de vermeye başlayacaklarını anlattı.
Nasip Osmanoğlu, tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı kendine misyon edinen ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Diyarbakır’dan başlayarak bir ilki gerçekleştirmiş uluslararası standartlara uygun, güven ve saygınlık çerçevesinde büyümeye devam edecek olan tatlıkurye.com’un sektörde iddialı ilerleyeceğini sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
5 kişilik Özkan ailesi ölümden döndü
5 kişilik Özkan ailesi ölümden döndü
Batman’da 3 bin 680 paket kaçak sigara ele geçirildi
Batman’da 3 bin 680 paket kaçak sigara ele geçirildi
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bolu evden eve, bolu nakliyat, evden eve bolu, bolu asansörlü nakliyat, bolu şehirlerarası nakliyat İstanbul Bağcılar evden eve, İstanbul Bağcılar nakliyat, evden eve Bağcılar, İstanbul Bağcılar asansörlü nakliyat, Bağcılar şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır web tasarım, diyarbakır toplu sms, diyarbakır marka tescil alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat