Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Diyarbakır’da KYK öğrencilerinden Kudüs’e destek

Diyarbakır’da Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda (KYK) kalan öğrenciler, Kudüs’te yaşanan katliama sessiz kalmadı.

Diyarbakır’da KYK öğrencilerinden Kudüs’e destek
Diyarbakır’da KYK öğrencilerinden Kudüs’e destek admin
Advert

 

SİNAN YILMAZ- ÖZEL HABER

Diyarbakır’da  Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda (KYK) kalan öğrenciler Kudüs’e destek vermek amacıyla yurt binası giriş kapısına ışıklarla ‘Kudüs’ yazdı. Öğrenciler Amerika Birleşik Devletleri'nin geçen günlerde büyükelçiliğini Tel Aviv'den Kudüs'e taşıması ve İsrail’in Gazze’deki Filistinlilere dönük katliamına karşı sessiz kalmayarak yurt binalarının giriş kapısı ve dış cephesine odalarının ışıkları ile ‘Kudüs’ yazdı.

14 Mart’ta ülke geneli ve KKTC’deki tüm yurt binalarının ışıklarıyla aynı anda AFRİN yazarak Zeytin Dalı Harekâtına ve Mehmetçiğe destek veren KYK, dün akşam saat 21.00’de aynı anda gerçekleştirdiği eylemle Kudüs’ün ebediyen İslam’a ait olduğunu haykırdı.

KYK Diyarbakır İl Müdürü Metin Yılmaz, toplumsal olaylarda hassasiyet oluşturmak için etkinlik düzenlediklerini dile getirdi. Yılmaz, “ Küdüs'ün Müslümanların kırmızı çizgisi olduğunu ve asla yalnız bırakılamayacağını işlemek ve tüm dünyaya duyurmak için yurtlarımıza Kudüs yazdık. Kudüs Müslümanlarındır."dedi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Taner yıldırım     0000-00-00 Kyk il müdürümüzü takdir ediyorum sürekli böyle anlamlı güzel haberlerle karşıma çıkıyor keşke herkes onun gibi olsa.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın kılığına girerek saklanan tacizci yakalandı
Kadın kılığına girerek saklanan tacizci yakalandı
Tatvan’da uyuşturucu ve Glock tabanca ele geçirildi
Tatvan’da uyuşturucu ve Glock tabanca ele geçirildi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi