Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Yenişehir Belediyesinden 2 bin kişiye sıcak yemek

Diyarbakır’ın Yenişehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal’ın talimatıyla ilçede maddi durumu düşük 2 bin kişiye hergün iftar yemeği götürülüyor. Yemeklerin tüm aşaması da Gıda Denetim ekibi tarafından kontrol ediliyor..

Yenişehir Belediyesinden 2 bin kişiye sıcak yemek
Yenişehir Belediyesinden 2 bin kişiye sıcak yemek
Advert

Diyarbakır’ın Yenişehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal’ın talimatıyla ilçede maddi durumu düşük 2 bin kişiye hergün iftar yemeği götürülüyor. Yemeklerin tüm aşaması da Gıda Denetim ekibi tarafından kontrol ediliyor.
Yenişehir Belediyesi, Ramazan ayı süresince İlçe sınırlarında yer alan, yemek pişiremeyecek veya evine aş alamayacak durumda olan 2 bin kişinin evine sıcak iftar yemeği dağıtılıyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlara günlük sıcak yemek yapan yemek fabrikası Yenişehir Belediyesi Gıda Denetim ekiplerince her gün sıkı bir denetime tabi tutuluyor. Gıda Denetim ekipleri Ramazan ayı boyunca yemeklerin hazırlandığı yerin fiziki koşullarına, çalışanların temizliğine, gıda ürünlerinin son kullanma tarihlerine, kalitesine, dağıtılan her bir porsiyonun gramajına ve paketlenme şeklini kontrol ediyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlıkçıların şiddete uğramasına tepki
Sağlıkçıların şiddete uğramasına tepki
Kuzenini yanlışlıkla öldürdü
Kuzenini yanlışlıkla öldürdü
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi