Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Yöresel kıyafetli kızlar Ramazan gecelerine renk kattı

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde devam eden Ramazan etkinliklerinde görev alan Çukurcalı kızlar, şıklıklarıyla adeta göz kamaştırdılar..

Yöresel kıyafetli kızlar Ramazan gecelerine renk kattı
Yöresel kıyafetli kızlar Ramazan gecelerine renk kattı
Advert

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde devam eden Ramazan etkinliklerinde görev alan Çukurcalı kızlar, şıklıklarıyla adeta göz kamaştırdılar.
Çukurca Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenen etkinliklerde görev yapan ve çoğunluğunu yöresel kıyafetli kızların oluştuğu ekip, şıklığıyla Ramazan gecelerine renk kattılar. Sınır boylarında elleri tetikte gözleri hudutta olan güvenlik güçleri güvenliği sağlarken, ilçe sakinleri ise Ramazan ayını huzur içerisinde geçirmenin mutluluğunu yaşıyor. İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Temel Ayca ile kurum amirlerinin aileleriyle birlikte Ramazan etkinliklerine katılması ise ilçe sakinlerine ayrı bir heyecan kattı.
Çukurca Kaymakamı Temel Ayca, huzur ve güvenin sağlandığı ilçenin dışarıdan tanındığı gibi olaylarla anılan bir yer olmadığını belirterek, ilçenin artık sanatsal faaliyetlerle anıldığını söyledi. Ramazan ayı boyunca düzenledikleri etkinliklere yoğun ilgi gösteren tüm ilçe sakinlerine teşekkür eden Kaymakam Ayca, birlik ve beraberliğin en güzel şekilde sağlandığı ilçede görev yapmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.
Ramazan ayı boyunca ilçeye değişik sanatçılar getiren GAP Reklam ve Organizasyon sorumlusu Mansur Abot ise, huzurlu bir Ramazan ayı geçirdiklerini ifade ederek, katkı sağlayan herkese teşekkür etti.
Çukurca ilçesi sakinleri ise, ilçenin kalkınmasında, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle anılmasında emeği geçen Kaymakamı Temel Ayca’ya teşekkür ettiklerini belirttiler. İlçede Ramazan ayı boyunca 20 kişinin istihdam edilmesinin ise mutluluk verici olduğunu anlatan ilçe sakinleri, işsizliğin had safhaya ulaştığı ilçede devlet büyüklerinin iş olanakları sağlanması çağrısında bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katil zanlısı 10 yıl sonra yakalandı
Katil zanlısı 10 yıl sonra yakalandı
Amed Sportif Faaliyetler’in futbolcuları öğrencilerle buluştu
Amed Sportif Faaliyetler’in futbolcuları öğrencilerle buluştu
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası