Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Yaz Kampı kayıtları başladı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin yaz aylarında Elazığ Maden ilçesi Gezin Beldesi’nde düzenlediği ve tatil yapma imkanı bulunmayan dezavantajlı 10-14 yaş arası çocukların yararlandığı Yaz Kampı kayıtları başladı..

Yaz Kampı kayıtları başladı
Yaz Kampı kayıtları başladı
Advert

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin yaz aylarında Elazığ Maden ilçesi Gezin Beldesi’nde düzenlediği ve tatil yapma imkanı bulunmayan dezavantajlı 10-14 yaş arası çocukların yararlandığı Yaz Kampı kayıtları başladı.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı’nın havaların ısınmasıyla birlikte Elazığ Maden ilçesi Gezin beldesinde düzenlediği ve tatil yapma imkanı bulunmayan dezavantajlı 10-14 yaş arası çocukların yararlandığı Yaz Kampı kayıtları Sümerpark’ta başladı. 80 kişilik çocuk grubunun katılımıyla başlayacak olan Yaz Kampı 1 Eylül itibariyle sona erecek. Her grubun 5 gün tatil yapma imkânı bulacağı Yaz Kampı Gezin Beldesi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşecek. Yaz Kampı’ndan yararlanmak isteyen çocuklar velileriyle birlikte gerekli olan 2 adet vesikalık fotoğraf, kimlik fotokopisi ve veli izin belgeleri (veli izin belgesi formu Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından verilecek.) ile birlikte başvuruda bulunabilecek.

Çocuklar doya doya tatil yapacak
Farklı gruplarla devam edecek ve her grupta 80 çocuğun bulunacağı Yaz Kampı’nda minikler doya doya tatil yapma imkânı bulacak. Her grubun 5 gün kalacağı kampta çocuklar sportif faaliyetler, çeşitli atölyelerle sosyal ve sinema etkinliklerinden yararlanacak. Kamp süresi boyunca her gün rutin olarak yüzme havuzundan faydalanacak olan çocuklardan yüzme bilmeyenlere uzman eğitmenler tarafından yüzme dersleri verilecek.

Tüm ihtiyaçlar Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacak
Ücretsiz Yaz Kampı’nda çocukların ulaşımdan konaklamaya tüm ihtiyaçları Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı’nca karşılanacak. 5 günlük tatilde çocuklara her gün kahvaltı, öğle, ikindi ve akşam öğünleri olmak üzere yiyecekler, tişört, şort, bone, havlu, terlik ile kişisel temizlik ürünleri ücretsiz verilecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de çatı yangını
Bingöl’de çatı yangını
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi