Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Başkan Atilla: ″Kadınların toplumda daha güçlü olmasına destek veriyoruz″

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Kadın Semt Pazarında çalışan kadınlarını makamında ağırlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Kadınların toplumda daha güçlü olmasına destek veriyoruz" dedi..

Başkan Atilla: ″Kadınların toplumda daha güçlü olmasına destek veriyoruz″
Başkan Atilla: ″Kadınların toplumda daha güçlü olmasına destek veriyoruz″
Advert

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Kadın Semt Pazarında çalışan kadınlarını makamında ağırlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Kadınların toplumda daha güçlü olmasına destek veriyoruz" dedi.
Farklı meslek kuruluşlarının temsilcileri, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’yı ziyaret etmeye devam ediyor. Bağlar Kadın Pazarcılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gazal Tunç ile Bağlar İlçesi Kadın Semt Pazarında çalışan kadınlar, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ve eşi Lütfiye Atilla’yı ziyaret etti. Kadınların taleplerini dinleyen Başkan Atilla, "Büyükşehir Belediyesi her zaman kadınların yanındadır. Kadınlarımızın sorunlarına, sıkıntılarına çözüm üreterek çalışıyoruz. Projelerimizi yaparken halkımızın tüm kesiminin beklentilerine göre hareket ediyoruz. Kadınlarımızın aile bütçesine destek vermesi ve sosyalleşmesi için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getiriyoruz. Kadınların toplumda daha güçlü olmasına destek veriyoruz" dedi.
Kadın Pazarcılar ise Başkan Atilla ve eşi Atilla’nın sorunların çözümüne gösterdikleri hassasiyet nedeniyle teşekkür ettiklerini belirterek, Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de çatı yangını
Bingöl’de çatı yangını
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi