Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Harran’da kilometrelerce miting konvoyu oluştu

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde yüzlerce aracın oluşturduğu kilometrelerce uzunluktaki konvoyla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı miting için vatandaşlar alana akın etti..

Harran’da kilometrelerce miting konvoyu oluştu
Harran’da kilometrelerce miting konvoyu oluştu
Advert

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde yüzlerce aracın oluşturduğu kilometrelerce uzunluktaki konvoyla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı miting için vatandaşlar alana akın etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’daki mitingi için yüzlerce aracın yer aldığı kilometrelerce uzunluğundaki konvoyla binlerce kişi il merkezine akın etti. AK Parti’nin kalesi konumundaki ilçeler arasında ilk sıralarda yer alan Şanlıurfa’nın Harran ilçesi olağanüstü bir yoğunluk yaşandı.
Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde halk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi için kilometrelerce uzunlukta konvoyla Şanlıurfa’ya adeta çıkarma yaptı. Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz’un öncülüğünde bir araya gelen Harran halkı, mitingin saatler öncesinde araçlarıyla yollara koyuldu. Kilometrelerce bulan araç konvoylarını ay yıldızlı Türk bayraklarıyla gövde gösterisi yapan Harran, “Ak oyların lideri biziz” mesajını verdi.
Özyavuz, Harran’ın Türkiye genelindeki AK Parti oy oranında birinci sırada olduğunu belirterek, Bu liderliği sürdürmek için yoğun bir dönem yaşıyoruz” dedi.
Türk bayraklarıyla süslü araçlarla miting yolunu tutan Harran halkına öncülük eden Özyavuz, miting alanında Harran halkının Cumhurbaşkanına olan sevgisini en iyi şekilde dile getireceğini ifade etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de çatı yangını
Bingöl’de çatı yangını
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi