Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Yetişkinler için yüzme kursu açıldı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yüzme bilmeyen ve yüzme ile ilgilenen 18 yaş ve üzeri yetişkinler için Yaz Spor Okulları kapsamında yüzme kursu açtı. Eylül ayına kadar sürecek kursta eğitimler uzman eğitmenler tarafından verilecek..

Yetişkinler için yüzme kursu açıldı
Yetişkinler için yüzme kursu açıldı
Advert

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yüzme bilmeyen ve yüzme ile ilgilenen 18 yaş ve üzeri yetişkinler için Yaz Spor Okulları kapsamında yüzme kursu açtı. Eylül ayına kadar sürecek kursta eğitimler uzman eğitmenler tarafından verilecek.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, okulların tatil olmasıyla birlikte çocukların zamanlarını daha verimli bir şekilde geçirmeleri amacıyla açtığı Yaz Spor Okulları kapsamında yetişkinlere yönelik yüzme kursu başlattı. Büyükşehir Belediyesi’nin Yenişehir ilçesi Seyrantepe TOKİ’de inşa ettiği yarı olimpik yüzme havuzunda verilecek kurs, cumartesi ve pazar günleri sabah 08.00 ve akşam 17.00 saatleri yapılacak. Eylül ayına kadar sürecek yetişkinler yüzme kursundan faydalanmak isteyen 18 yaş ve üzeri yetişkinlerin herhangi bir başvuru yapmadan havuzdan yararlanabilecek.

Tüm yüzme stilleri öğretilecek
Yoksul ve dezavantajlı bireylere yaz aylarında yüzme fırsatı sunmak için başlatılan kursta, yüzme öğrenmek isteyen vatandaşlara da uzman eğitmenler tarafından seviyelerine göre serbest, sırt üstü, kurbağalama ve kelebek stillerinde yüzme eğitimleri verilecek. Yüzme sporları ile ilgilenen ve hobi amaçlı yüzme yapan tüm vatandaşların faydalanacağı kursta, uzman eğitmenlerin yanı sıra cankurtaran da bulunacak.

Havuzun teknik özellikleri
25x12,5 metre ebadındaki yarı olimpik havuzdan tek seferde 150 kişi yararlanabiliyor. Biri kirli diğeri de temiz su olmak üzere 2 tahliye süzgeci bulunan havuzun, 3 adet devir daim motoru bulunuyor. Kadın ve erkek soyunma odalarının ayrı şekilde dizayn edildiği yarı olimpik havuzda, yine kadın ve erkek ayrı ayrı olmak üzere 14 adet duşluk ve 10 adet WC yer alıyor. Eğitim havuzunda 1 adet eğitmen odası, idari bina ve güvenlik kulübesi bulunuyor. Havuzun zemini de eğitim esnasındaki düşme ve kaymalara karşı kaymaz fayansla döşendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katil zanlısı 10 yıl sonra yakalandı
Katil zanlısı 10 yıl sonra yakalandı
Amed Sportif Faaliyetler’in futbolcuları öğrencilerle buluştu
Amed Sportif Faaliyetler’in futbolcuları öğrencilerle buluştu
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası