Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Diyarbekirspor için toplantı yapılacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig takımlarından Diyarbekirspor’da yeni sezonla ilgili yol haritası belirleniyor..

Diyarbekirspor için toplantı yapılacak
Diyarbekirspor için toplantı yapılacak
Advert

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig takımlarından Diyarbekirspor’da yeni sezonla ilgili yol haritası belirleniyor.
Diyarbekirspor’un geleceği ve yeni sezon için yapacağı çalışmalar, onursal başkan Feyzi İlhanlı ve kulüp başkanı Bilal Kadayıfçıoğlu’nun önümüzdeki günlerde Diyarbakır’da yapacağı toplantılarda belli olacak. 1 Eylül’de başlayacak yeni sezon için diğer takımlar transfer çalışmalarını devam ettirirken, Diyarbekirspor’da yönetim belirsizliği yaşanıyor. Gözlerin çevrildiği iki isim olan onursal başkan Feyzi İlhanlı ve kulüp Başkanı Bilal Kadayıfçıoğlu’nun önümüzdeki günlerde Diyarbakır’da yapacağı toplantılarda belli olacak. Buna göre yol haritası, yönetim ve hedef belirlenecek. Toplantının günü ise belli değil.
Yeni isimlerin yönetime alınması, kulüp içinde hem idari hem sportif alanda değişiklikler yapılacağı konuşuluyor. Toplantılardan çıkacak kararlara göre teknik heyet ve transfer çalışmalarının kaderi de netleşmiş olacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de çatı yangını
Bingöl’de çatı yangını
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi