Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

İşaret dili kursu için kayıtlara başlandı

Diyarbakır’da, birinci ve ikinci kademe işaret dili kursları için kayıtlar alınmaya başlandı. Yapılacak çalışmaların ardından kurslar eylül ayında açılacak..

İşaret dili kursu için kayıtlara başlandı
İşaret dili kursu için kayıtlara başlandı
Advert

Diyarbakır’da, birinci ve ikinci kademe işaret dili kursları için kayıtlar alınmaya başlandı. Yapılacak çalışmaların ardından kurslar eylül ayında açılacak.
Leonardo da Vinci Derneği, duyma engelli vatandaşlarla daha rahat iletişim kurulması için işaret dili kursunun açılması startını verdi. Konu ile ilgili bilgi veren Leonardo da Vinci Derneği Eğitim Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Mehmet Tekin, yoğun talep nedeni ile işaret dili kursunu tekrar açacaklarını söyledi. Tekin, “Geçtiğimiz dönemlerde birinci kademe işaret dili kursu vermiştik. Verdiğimiz kurslarda talep çok yoğundu. Bu yıl da işaret dili kursunun açılması için çok fazla ön kayıt aldık. Kayıtlarımız devam ediyor, bu yıl hem birinci hem de ikinci kademe işaret dili kursu açmayı planlıyoruz. Yapacağımız çalışmaların ardından kursu eylül ayında açacağız” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de çatı yangını
Bingöl’de çatı yangını
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
Dicle Barajı’na yeni kapak yerleştiriliyor
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi