Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Diyarbakırlı gençlere İspanya ve Katalonya anlatıldı

Gençlik ve Değişim Derneği, ülke tanıtım toplantıları kapsamında İspanya ve Katalonya’yı gençlere anlattı..

Diyarbakırlı gençlere İspanya ve Katalonya anlatıldı
Diyarbakırlı gençlere İspanya ve Katalonya anlatıldı
Advert

Gençlik ve Değişim Derneği, ülke tanıtım toplantıları kapsamında İspanya ve Katalonya’yı gençlere anlattı.
Merkezi Diyarbakır’da bulunan Gençlik ve Değişim Derneği, dernek bünyesindeki gençlerin Avrupa ülkelerinin yapısını öğrenmeleri başlattığı proje devam ediyor. Her hafta başka bir Avrupa ülkesini gençlere tanıtan derneğin bu haftaki tanıtım ülkesi İspanya ve Katalonya oldu. Derneğe üye gençler, İspanya ve Katalonya’nın tarihi, sosyolojik, kültürel ve ekonomik yönleri konusunda bilgilendirildi.
Konu ile ilgili İHA muhabirine bilgi veren Gençlik ve Değişim Derneği Başkanı Umut Suvari, gençleri ellerinden geldiğince Avrupa’nın farklı illerine gönderdiklerini bazı zamanlarda da üyelere ülkeler hakkında gençleri bilgilendirdiklerini söyledi. Suvari, “Gençlerimizin yurt dışı programlarının yanı sıra her hafta farklı bir ülke değerlendirmesinde bulunuyoruz. Bu şekilde o ülkeye aşina olup, burayı ziyaret ettiğimizde yabancılık çekmiyoruz. Bu hafta İspanya ve Katalonya’yı tartıştık. Ekonomik durumu, tarihi, siyasi ve kültürel yapısını ele alıp inceleme fırsatı bulduk. Bu kapsamda İspanya’da bulunan bir arkadaşımız da internet üzerinden bize katılarak sorularımızı cevaplandırdı. Ülke tanıtım toplantılarımız devam edecek” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlıkçıların şiddete uğramasına tepki
Sağlıkçıların şiddete uğramasına tepki
Kuzenini yanlışlıkla öldürdü
Kuzenini yanlışlıkla öldürdü
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi