Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Demirden: ″Çiftçi borçları ertelendi″

BİTLİS (İHA) – Bitlis’in Ahlat Ziraat Odası (AHZO) Başkanı Necat Demirden, çiftçilerin doğal afetlerden dolayı borçlarının bir yıl süreyle ertelendiğini duyurdu..

Demirden: ″Çiftçi borçları ertelendi″
Demirden: ″Çiftçi borçları ertelendi″
Advert

BİTLİS (İHA) – Bitlis’in Ahlat Ziraat Odası (AHZO) Başkanı Necat Demirden, çiftçilerin doğal afetlerden dolayı borçlarının bir yıl süreyle ertelendiğini duyurdu.
AHZO Başkanı Demirden, Ahlat Kaymakamı Mustafa Akgül başkanlığında toplanan Ahlat Ziraat Odası Başkanlığı ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce alınan 2018/11983 sayılı Bakanlar Kurulu kararı gereğince söz konusu çiftçilerin doğal afetlerden dolayı borçlarının bir yıl süreyle ertelendiğini duyurdu. Demirden, borçlarını ertelemek isteyen çiftçilerin 31 Ağustos 2018 tarihine kadar ilçe gıda, tarım ve hayvancılık müdürlüklerine başvuruda bulunmaları gerektiğini de sözlerine ekledi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de kar yağışı etkili oldu
Bingöl’de kar yağışı etkili oldu
Siirt’te 106 köyde su depoları temizlendi
Siirt’te 106 köyde su depoları temizlendi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi