e Engellilere tekerlekli sandalye yardımı yapıldı Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Engellilere tekerlekli sandalye yardımı yapıldı

Siirt Kızılay Şube Başkanlığı engellilere tekerlekli sandalye yardımında bulundu..

Engellilere tekerlekli sandalye yardımı yapıldı
Engellilere tekerlekli sandalye yardımı yapıldı

Siirt Kızılay Şube Başkanlığı engellilere tekerlekli sandalye yardımında bulundu.
Kızılay Şube Başkanlığına tekerlekli sandalye başvurusundan bulunan ihtiyaç sahibi engellilere tekerlekli sandalyeler şube yetkililerince teslim edildi. Her vatandaşın birer engelli adayı olduğuna söyleyen Siirt Kızılay Şube Başkanı Yener Tanık, herkesin engellilere yardımda bulunmasını istediklerini söyledi. Tanık, "Engelli kardeşlerimiz vakitlerini dört duvar arasında değil, diğer bireyler gibi caddede, pazarda, parklara gidebilmesi adına akülü ve manuel sandalye dağıtmaya devam ediyoruz. Bu tür yardımlarımız sürecektir. Vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için ihtiyaçları olan tekerlekli sandalyelerini Kızılay Şube Başkanlığımız olarak temin ettik. Böyle güzel ve hayırlı işlere vesile olmak, vatandaşlarımızın gözlerindeki mutluluğu görmek bizim için her şeyden değerlidir" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağlar’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm için Ankara’da önemli görüşme
Bağlar’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm için Ankara’da önemli görüşme
Diyarbakır’da seyyar satıcıların yer kavgası kamerada
Diyarbakır’da seyyar satıcıların yer kavgası kamerada
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat