Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

ABD ürünü cep telefonunu çekiçle kırdı

ABD ürünlerine boykot çağrısı sonrası Batman’da bir vatandaş, kullandığı ABD markası cep telefonunu kırdı ve başka bir marka cep telefonu satın aldı..

ABD ürünü cep telefonunu çekiçle kırdı
ABD ürünü cep telefonunu çekiçle kırdı
Advert

ABD ürünlerine boykot çağrısı sonrası Batman’da bir vatandaş, kullandığı ABD markası cep telefonunu kırdı ve başka bir marka cep telefonu satın aldı.
ABD’nin elektronik ürünlerine yönelik boykot çağrısına Batmanlılar da destek verdi. Celal Ayhan isimli vatandaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın boykot çağrısı üzerine kullandığı İphone marka cep telefonunu çekiçle kırdı. Her şeyiyle devletin yanında olduğunu söyleyen Ayhan, “Cumhurbaşkanımız Amerika’nın mallarına boykot koyduğu için ben de kullandığım İphone telefonumu kırıyorum ve bir daha kullanmamak şartıyla yeni telefon Samsung aldım. Artık bu telefonu kullanacağım. Devletimiz hiçbir zaman yalnız değildir. Her şeyimizle devletimizle beraberiz” dedi.

Telefoncu Apple ürünlerini satmıyor
Batman’ın en işlek yerlerinden olan Atatürk Bulvarı’nda bulunan bir telefon mağazası da Apple ürünlerini satmama kararı aldı. Sahibi olduğu cep telefonu mağazasında Apple ürünlerini satmama kararı alan Talat Gül, “Cumhurbaşkanımızın çağrısına duyarsız kalmayarak mağazamızda Apple ürünlerinin satışını durdurduk. Şu anda Samsung ve başka ülkelerin ürünleriyle satışımızı yapıyoruz. Cumhurbaşkanımızın bu çağrısını destekliyoruz halk olarak. Türkiye olarak yalnız değiliz, bu ürünleri satmayacağız” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aybüke öğretmen davasında 5 sanığa 18’er yıl hapis cezası
Aybüke öğretmen davasında 5 sanığa 18’er yıl hapis cezası
Bingöl en az asayiş olan iller arasında ilk sırada
Bingöl en az asayiş olan iller arasında ilk sırada
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi