Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Arslan: Kirli oyunları bozacağız

İş adamı Tahsin Arslan, ülkemize karşı başlatılan ekonomik savaş ile ilgili yaptığı açıklamada "Adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, azmi ve gayreti ile ekonomimize yapılan bu ambargo boşa çıkacaktır" dedi.

Arslan: Kirli oyunları bozacağız
Arslan: Kirli oyunları bozacağız admin
Advert

Arslan, “Ekonomik savaşta yüzde bir ihtimal bile olsa başarılı olma durumunda trilyon dolarlarınız sizi asla kurtaramaz. Gelin hep birlikte fedakarlık yapalım Türk lirasına destek olalım, bu savaşa karşı hazinemize destek olalım” dedi. 

Ülkemiz üzerinde sürekli gizli oyunlar oynandı

Osmanlı tarihinden bugüne kadar Türkiye’nin üzerinden hep gizli oyunlar oynandığına değinen Arslan şöyle konuştu; Artık gizli oyunları ayuka çıktı şimdi ise açık bir şekilde  Ülkemizin ekonomisine ambargo koyarak dolar üzerinden ülkemizi dizayn etmeye çalışanlar, Türkiyenin sıkıntıya düşmesini, pes etmesini bekleyenleri bu güne kadar sevindirmedik, bundan sonrada sevindirmeyecegiz. Allahın izni ile bu oyunun kazanını Türkiye Cumhuriyeti ve Türkiye halkı olacaktır bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın”diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de kar yağışı etkili oldu
Bingöl’de kar yağışı etkili oldu
Siirt’te 106 köyde su depoları temizlendi
Siirt’te 106 köyde su depoları temizlendi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi