Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Çermik’teki okullar yeni eğitim öğretim yılına hazırlanıyor

Diyarbakır’ın Çermik ilçesi genelindeki okulların 2018-2019 eğitim-öğretim yılına hazırlaması amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullarda başlatılan boya, tadilat, bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor..

Çermik’teki okullar yeni eğitim öğretim yılına hazırlanıyor
Çermik’teki okullar yeni eğitim öğretim yılına hazırlanıyor
Advert

Diyarbakır’ın Çermik ilçesi genelindeki okulların 2018-2019 eğitim-öğretim yılına hazırlaması amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullarda başlatılan boya, tadilat, bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, ilçe genelindeki okulları 2018-2019 eğitim-öğretim yılına hazırlamak amacıyla çalışmalarını süratle sürdürdüklerini söyledi. İlçe merkezinde eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden Muharrem Akkılıç İlkokulu, Saray İlkokulu, Zekai Dursun İlkokulu, Gelincik Dağı İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Zübeyde Hanım Anaokulu, Şehit Ömer Yaman Ortaokulu, 15 Temmuz Şehitleri Ortaokulu, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi, Halk Eğitim Merkezi ve dış mahallerde öğretim faaliyetlerini sürdüren Akkoyunlu Ortaokulu, Arabük Ortaokulu, Aynalı Ortaokulu, Bahçe Ortaokulu, Bayrak Ortaokulu, Bintaş Ortaokulu, Güney İlkokulu, Örenkuyu Ortaokulu ile Yayıklı Ortaokulunda boya ihtiyacı olan bölümlerin boyanmasına, tadilat ve bakım ihtiyacı olan bölümlerin de onarılmasına devam ediliyor.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, ilçedeki Zübeyde Hanım Anaokulu, Şehit Ömer Yaman Ortaokulu ve Petekkaya İlkokulunda bakım, onarım ve tadilat işlerinin sürdüğünü belirterek, öğrenciler için daha nezih, daha güvenli eğitim ortamları oluşturmak, daha kaliteli eğitime ulaştırma yönünde yapılan bu çalışmaların tüm hızıyla devam edeceğini, ilk ders zili çalmadan önce tüm okulların fiziksel eksikliklerini tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aybüke öğretmen davasında 5 sanığa 18’er yıl hapis cezası
Aybüke öğretmen davasında 5 sanığa 18’er yıl hapis cezası
Bingöl en az asayiş olan iller arasında ilk sırada
Bingöl en az asayiş olan iller arasında ilk sırada
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi