Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

20 yıldır göremediği anne ve babasını arıyor

Balıkesir’in Edremit ilçesinde yaklaşık 20 yıldır yaşayan Diyarbakırlı Zergah Kurtman, ilçeye geldiğinden bu yana kendilerine ulaşamadığı anne ve babasını arıyor..

20 yıldır göremediği anne ve babasını arıyor
20 yıldır göremediği anne ve babasını arıyor
Advert

Balıkesir’in Edremit ilçesinde yaklaşık 20 yıldır yaşayan Diyarbakırlı Zergah Kurtman, ilçeye geldiğinden bu yana kendilerine ulaşamadığı anne ve babasını arıyor.
20 yıl önce evlenerek Edremit’e yerleşen ve o günden sonra annesi Hanife ve babası Naap Hacer’den bir daha haber alamayan Zergah Kurtman, ailesine ulaşmak için yetkililerden yardım istiyor. Ekonomik sebeplerden dolayı bin 500 kilometre uzaklıktaki ailesine ulaşamayan sağ ise anne ve babasının ellerini öpmek, öldüler ise mezarlarını ziyaret etmek istiyor. Yıllar önce babasıyla ev telefonu ile konuştuklarını, ancak daha sonra ulaşamadıklarını ifade eden Zergah Kurtman, "Ana babama kavuşmayı istiyorum. Onları 20 seneden bu yana göremedim. Buraya gelin geldim. Daha sonra ana ve babamı göremedim. Ekonomik durumumuz yok. Anne babamla konuşamıyorum" dedi.
Zergah Kurtman, bir an önce anne ve babasına kavuşup 20 yıllık hasretini gidermek istiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köy yolu açıldı, çocuklar bugün karne aldı
Köy yolu açıldı, çocuklar bugün karne aldı
Bingöl’de 1. Kış Fotomaratonu
Bingöl’de 1. Kış Fotomaratonu
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi