Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Köy yollarının asfaltlanma çalışları sürüyor

Kilis İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Metin Karakuş, köy yollarının asfalt çalışmaları hız kesmeden sürüyor..

Köy yollarının asfaltlanma çalışları sürüyor
Köy yollarının asfaltlanma çalışları sürüyor
Advert

Kilis İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Metin Karakuş, köy yollarının asfalt çalışmaları hız kesmeden sürüyor.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Sümer ile birlikte asfalt çalışmalarında incelemelerde bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Karakuş,yaptığı açıklamada, asfalt çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini söyledi.
Karakuş, Kilis merkeze bağlı köyler ile Polateli, Elbeyli ve Musabeyli ilçesine bağlı köylerde asfalt çalışmaları ile asfalt yapılacak yollara malzeme taşınmasının aralıksız sürdüğünü ifade ederek, “Sıcak asfalt çalışmalarımız belirli bir plan çerçevesinde sürüyor. Bir köyümüzde asfalt dökülürken, bir başka köyümüzde yola malzeme seriliyor. Asfaltı bir program çerçevesinde yapıyoruz. Asfaltlama yapacağımız köylerin ne zaman yapılacağını muhtarlarımıza ve vatandaşlara bildiriyoruz. Bizlere her zaman desteğini eksik etmeyen başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği, katısı olan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de kar yağışı etkili oldu
Bingöl’de kar yağışı etkili oldu
Siirt’te 106 köyde su depoları temizlendi
Siirt’te 106 köyde su depoları temizlendi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi